5 канал

Як у Львові відзначали День дітей-"поспішайок"

Кожна 15-та дитина в Україні народжується передчасно

"Поспішайки" – так батьки називають діток, що дуже рано з’явилися на світ. Міжнародний день передчасно народжених дітей у Львові відзначили особливо. Майже сотня дітлахів, які декілька років тому народилися з вагою менше кілограма, прийшли на зустріч зі своїми рятівниками. З лікарями, що допомогли крихіткам вхопитися за життя.

Маленька Злата самостійно дихати не може, зараз перебуває на штучній вентиляції легень. Мама народила її передчасно: на 35-тому тижні вагітності. Тож дитина потребує особливого піклування.

Кожна 15-та дитина в Україні, як і Злата, народжується передчасно. Щоб врятувати цих малюків, потрібне сучасне обладнання і найголовніше – фахові лікарі, які дадуть крихіткам шанс на життя. Його отримав і Дем'ян. Хлопчику вже п'ять років. Мама "поспішайки" з вдячністю згадує лікаря, який допоміг її синові.

5 канал

Після народження Мілена важила лише 600 грамів. Вони із братиком Тимуром народилися на 29-тому тижні й були найменшими у відділенні.

Заліна Проніна, мама передчасно народжених двійнят, каже: "Всі молилися, і з роботи молилися, і наші батьки молилися. І вона таки вирішила вижити і всім показати. Ми були просто шоковані".

Лікар-анестезіолог Катерина своєю чергою говорить: "Маленькі ранні пташки, які поступають до нас у відділення, деколи у важкому стані, зазвичай вони потребують дуже інтенсивної терапії, але побачити їх таких гарних, усміхнених і вже дорослих, – це направду дуже велике щастя для нас, лікарів, для персоналу".

5 канал
5 канал

Дивіться також фотогалерею за темою:

Королівські хрестини: зворушливі кадри Кейт Мідлтон та маленького принца – ФОТО

Королівська родина
/
Королівська родина
Королівська родина
/
Королівська родина
Королівська родина
/
Королівська родина
Королівська родина
/
Королівська родина
Королівська родина
/
Королівська родина

Попередній матеріал
Померла відома українська оперна співачка
Наступний матеріал
Окупанти обстріляли підступи до Світлодарська зі 120-мм мінометів – штаб ООС
Loading...