Переселенка з Донецька
Переселенка з Донецька 5 канал

Як переселенці з Донбасу відкривають бізнес: історія переселенки Надії Дємєнтьєвої

Читайте по-русски
Перші замовлення Надія приймала просто у модульному будинку

Після втрати дому змогла не лише прилаштуватися до іншого життя, а й розпочала власну справу. Ательє з ремонту одягу відкрила у Дніпрі швачка з Донеччини. Перших клієнтів переселенка приймала просто у модульному містечку, де мешкає її родина. Працює не лише заради себе, а й щоб допомогти у скруті іншим.

Майстриня Надія Дементьєва шиє та ремонтує одяг для переселенців зі Сходу. Із чоловіком та трьома дітьми під обстрілами їй довелося тікати з власного будинку в Єнакієвому на Донеччині. Родина оселилася у модульному містечку в Дніпрі. Тут Надія і почала перешивати одяг для сусідів. Тетяна Юдіна – давня клієнтка домашньої майстерні. Демонструє одне з останніх замовлень – костюм для дочки.

Дитячий святковий костюм швачка зробила з одягу, який передали благодійники. Для майстрині це звичайна справа. Адже 5 років тому майже всі сусіди з модульних будинків вдягалися у речі з гуманітарної допомоги, бо через війну втратили все.

Перші замовлення Надія приймала просто у модульному будинку.

Згодом поблизу помешкання, в одному з модулів, знайшла підсобне приміщення. Тут облаштувала ательє. За рахунок грантів купила устаткування.

Надія працює по кілька годин на добу, решту часу витрачає на виховання трьох дітей. Нині майстриня у пошуках помічниці та клієнтів вже за межами модульного поселення.

Наталя Світлова, Олександр Пронський, "5 канал"

Попередній матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони
Наступний матеріал
Стала відома доля катера "Нікополь" та буксиру "Яни Капу"
Loading...