На Львівщині молоде подружжя відкрили козину ферму
На Львівщині молоде подружжя відкрили козину ферму 5 канал

Як на Львівщині молоде подружжя наважилося відкрити козину ферму – сюжет

Читайте по-русски
Зараз працюють над тим, щоб фермерство давало прибуток, почали виготовляти сир

Екотуризм взялася розвивати молода сім'я на Львівщині. Два роки тому родина поїхала з міста та переселилися до маленької хатинки на околиці села Когути. Поки дружина опікується дітьми, чоловік облаштовує дозвілля на подвір'ї. З кожним днем сюди приїжджає дедалі більше гостей, щоб відпочити та насолодитися природою. Більше знає кореспондент "5 каналу" Марта Шикула.

Дворічна Софійка разом з мамою впевнено крокує на пасовисько. Для малечі кози вже стали друзями. На фермі, яку назвали Сozy farm, Ірина Шумська з дочкою та друзями часті гості.

Жінка розповідає, це чи не єдине місце, де можна добре провести час та подихати чистим повітрям.

Ірина Шумська розповідає: "Ми сюди дуже часто приїжджаємо, тут гарна природа, можна відпочити, хороші хазяї, з якими можна посидіти поспілкуватися, тут можна дітям гарно провести час. Вони можуть побігти, тут є іграшки, можуть познайомитися з курочками, котиками, козочками".

Гостей радо зустрічають господарі – Андрій та Галина Маланчаки. Пригощають домашніми смаколиками та чаєм.

На окраїну села Когути, за 40 кілометрів від Львова, сім'я Маланчаків з двома дітьми переїхала два роки тому. Оселилися у старенькій хатинці біля лісу. Почали з невеликого господарства. А нині випасають вже понад 40 кіз, подвір'ям гуляють десяток курей, коти та собака.

Господар Сozy farm Андрій Маланчак розповідає: "Хотіли, щоб дитинство наших дітей пройшло в таких умовах, ближче до природи, і вони вільно переміщалися, вивчали світ, пробували на дотик. Це дуже класно, коли я бачу, як моя дитина бігає по подвір'ю".

А Галина Маланчак каже: "Тут на селі є простір, ми собі його організували, де ми можемо робити те, що ми хочемо. І нам не важко щось робити, бо нам це подобається. Село, це твоє подвір'я, ти можеш вийти босим. Читати книжку, садити квіти".

Подружжя облаштувало тут козину ферму. Зараз працюють над тим, щоб фермерство давало прибуток: виготовляють сир. Паралельно на подвір'ї створили умови для відпочинку екотуристів, де Андрій власноруч змайстрував гойдалку, спорудив столи, зробив солом'яні тюки замість крісел. За вхід кожен гість платить, скільки вважає за потрібне.

Андрій Маланчук каже: "Побачили всі гості, які приїжджають, наші друзі, мали хороші відгуки. Це було видно по емоціях, по постах, які робили, і ми подумали, що це гарна ідея, на ринку є багато пропозицій щодо продуктів, послуг, а просто приїхати відпочити в хорошій атмосфері – це теж послуга. Але нам якось було дико оцінювати ось це. Приїжджайте, все класно, ми раді вас бачити, але це коштує 100-150 грн. Воно якось не клеїлося і ми дійшли до того, що просто ми зробили скриньку, де поселилася подяка".

Марта Шикула, Євген Радіон, "5 канал"

Попередній матеріал
"Видимість – 50 метрів": як армійці в умовах щоденного туману тримають оборону біля Горлівки – репортаж
Наступний матеріал
"Не так усе просто": поліція встановила особу кілера, що влаштував стрілянину в Харкові – подробиці
Loading...