Прикордонники
Прикордонники 5 канал

"Я – солдат": на Черкащині на вірність Україні присягнули 600 прикордонників

600 строковиків-прикордонників присягли на вірність українському народу на Черкащині. Їх призвали на службу з усієї України

Місяць призовники проходили вишкіл у Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонсулжби України імені генерал-майора Ігоря Момота на Черкащині. Нині, отримавши необхідні знання готуються стати на варту кордону.

21-річний Антон Мазурець до служби працював автомеханіком. Коли отримав повістку, вирішив служити у прикордонній службі. Після вишколу приймає присягу.

Прикордонники
Прикордонники5 канал

"Я думаю, з останніми подіями в нашій країні, кордон – це найбільш важлива точка, тому так і вирішив,і потрапив сюди. Я вважаю, що кожен громадянин має віддати цей обов’язок і відслужити. Уже відчувається, що щось змінюється всередині, я – солдат", – каже військовий ДПСУ Антон Мазурець.

Одночасно на вірність народу України присягнули понад 600 військовослужбовців Держприкорднослужби.

"Ми поїдемо на мирні ділянки, тому в першу чергу від контрабандистів дуже великий удар по економіці, а також мігранти – це дуже велика проблема для нашої держави. Вони погано впливають навіть на сам статус нашої держави", – переконаний військовий Іван Терен.

Перед присягою строковики проходили вишкіл у Головному центрі підготовки особового складу. Вивчали теорію та вогневу підготовку.

Прикордонники
Прикордонники5 канал

"Навчаються протягом 45 днів. До програми включені базові предмети із тактики прикордонної служби, прикордонного контролю, обов’язковим є виконання стрілецьких вправ і вправ зі зброєю, особиста безпека, вправи з рукопашного бою", – зазначає заступник начальника Головного центру підготовки особового складу Валерій Хіміч.

Прикордонники
Прикордонники5 канал

Підтримати і привітати новобранців у день урочистостей приїхали їхні рідні.

"Як мати я, звісно, хвилююся. Проте це його вибір, його вчинок, чоловічий вчинок. Мені довелося з цим змиритися. Я хочу побажати їм міцного здоров’я, аби тут сформувався їхній характер, стрижень. Всього найкращого, матері їх чекають та люблять", – ділиться переживаннями мати військового Людмила Готинська.

Уже невдовзі військовослужбовці поїдуть у прикордонні загони. Триватиме їхня служба до 1,5 року.

Яна Лимаренко, Олександр Коваленко, Черкаська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою:

Навчання "Західна фортеця": як на кордоні готуються до екстрених ситуацій – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Ми живемо в конкретному місеві": народний артист України Станіслав Боклан у "Рандеву" - відео
Наступний матеріал
Український боксер Ломаченко здолав Педраса і виборов титули WBA і WBO – відео
Loading...