Сергій Місюра / Facebook

Вибухи у Калинівці: офіцерові призначили штраф у неповні 2,5 тис. грн

Йдеться про службовця, що відповідав за пропускний режим у військовій частині в Калинівці

Військова прокуратура склала протокол на начальника режимної служби військової частини у Калинівці, де у вересні сталась пожежа на арсеналі. На думку правоохоронців, майор неналежно виконав свої службові обов’язки і не проконтролював пропускний режим у відповідній військовій частині. Про це інформує прес-служба Військової прокуратури Центрального регіону.

"У ході процесуального керівництва у кримінальному провадженні, військовою прокуратурою Центрального регіону України складено протокол щодо начальника режимної служби Вінницького зонального відділу Військової служби правопорядку майора Б. за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення ("Недбале ставлення до військової служби")", – йдеться в повідомленні.

Як вдалося встановити прокурорам, "старший офіцер, будучи військовою службовою особою, у порушення статутних вимог 26 вересня 2017 року неналежно виконував свої службові обов'язки по здійсненню контролю за станом пропускного режиму, дотримання порядку допуску особового складу і техніки на адміністративно-господарчу та технічну території вказаної військової частини".

Через це представники приватного підприємства змогли занести на територію підрозділу, де серед іншого зберігались боєприпаси до танкових гармат, легкозаймисті та пожежонебезпечні предмети.

За вказане правопорушення Калинівський райсуд призначив майору покарання у вигляді штрафу у розмірі  2465 гривень.

Нагадаємо, у Калинівці, що на Вінниччині, надвечір 26 вересня на складах озброєння та боєприпасів Міністерства оборони України виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. Внаслідок розриву боєприпасів щонайменше двоє цивільних постраждали – були травмовані дві жінки. З Калинівського району евакуювали понад 30000 людей.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Cапери розчистили близько 2 км території": Як Калинівка оговтується після пожежі на артскладах – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Недружній Мінськ": Україна відклала низку офіційних візитів до Білорусі
Наступний матеріал
Facebook обіцяє показати користувачам сторінки російських "тролів"
Loading...