facebook.com

Вибухи на складах з боєприпасами у Калинівці припинилися – Бутусов

Тепер фахівці будуть проводити огляд арсеналу та встановлювати масштаби руйнувань

У середу, 27 вересня, станом на 15:00 вибухи на складах боєприпасів у Калинівці (Вінниччина) припинилися. Про це повідомив журналіст Юрій Бутусов на сторінці у Facebook.

"Це хороший знак, хоча загроза нових детонацій зберігається. Тепер ніщо не заважає швидко провести детальний огляд арсеналу й навколишніх сіл для виявлення постраждалих, та точно оцінити розмір збитків. Масштаби руйнувань зараз встановлюються", - написав він. 

Як відзначив Бутусов, арсенал розташований у густонаселеному районі з щільною забудовою, впритул до передмістя Вінниці, тому наслідки вибуху могли бути катастрофічними.

Нині сапери почали розміновувати територію поблизу складів під Калинівкою. Про це повідомив речник Генерального штабу Збройних сил України. Він зазначив - триває локалізація пожежі на військовому арсеналі. Строковиків, які служили у військовій частині поблизу арсеналу, евакуювали.  

"До локалізації пожежі на території військової частини залучені пожежні танки та пожежні автомобілі. Станом на цю хвилину на території технічної складової арсеналу працюють 4 пожежні танки, нині на території арсеналу ще фіксуються поодинокі випадки боєприпасів, але на адміністративній території поблизу арсеналу вже працює група саперів, які здійснюють заходи для розмінування території", - відзначив офіцер Управління зв'язків з громадськістю ЗСУ Владислав Селезньов. 

Нагадаємо, в місті Калинівка, що на Вінниччині, на складах озброєння та боєприпасів Міністерства оборони України виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. Внаслідок розриву боєприпасів щонайменше двоє цивільних постраждали – були травмовані дві жінки. За останньою інформацією від ДСНС, з Калинівського району евакуйовані 28 300 чоловік.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Пожежа на найбільшому складі боєприпасів ЗСУ під Вінницею: фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Непроста акція": чому активісти під посольством РФ дзиги крутили
Наступний матеріал
Особливі навчання під наглядом бійців ЗС США: як морпіхи опановували нове
Loading...