У студента діагностували дифтерію в Ужгороді
У студента діагностували дифтерію в Ужгороді 5 канал

Уперше на Закарпатті за 10 років: у студента діагностували дифтерію – подробиці

Читайте по-русски
Захиститися від смертельно небезпечної хвороби можна лише зробивши щеплення

Випадок захворювання на дифтерію зареєстрований в Ужгороді. В інфекційній лікарні опинився студент-іноземець. Про таке повідомляє "5 канал".

Дифтерійну паличку в нього виявили 17 жовтня, коли він звернувся до лікаря зі скаргами на біль у горлі та загальну симптоматику вірусної інфекції. Після цього медики взяли під контроль більш як сотню осіб, які контактували з хворим. Зараз лікарі визначають джерело недуги. Це перший випадок на Закарпатті за останні 10 років. 

Лікар-епідеміолог ДУ "Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України" Любов Данич каже: "Визначилося коло контактних осіб, вже оглянуто більш як 70-ти таких контактних студентів, виявлені хворі із запаленням ротоглотки, їх направили на відповідні обстеження на дифтерію. Наразі дослідження тривають, чекаємо результати".

Михайло Поляк, директор Закарпатської обласної клінічної інфекційної лікарні, повідомив: "Кількість вакцинального матеріалу в нас достатня в Закарпатській області, але що стосується щеплення, то хочу сказати, що за дев'ять місяців планові щеплення виконані тільки на 48%, щоб утворити суспільний імунітет, треба вакцинувати не менш як 95% населення".

Нагадаємо, захиститися від смертельно небезпечної хвороби можна лише шляхом щеплення.

Як повідомляв 5.UA, у Києві школярі поки що ходитимуть на навчання без щеплення

Попередній матеріал
У справі Гримчака змінили кваліфікацію: адвокат розповів, як саме
Наступний матеріал
Кульбіда про стан повітря в Україні: "Типово для осені, істотних підстав для стурбованості немає"
Loading...