Намет у Харкові
Намет у Харкові 5 канал

Волонтерський намет "Все для перемоги" у Харкові зносити не будуть – рішення суду

Читайте по-русски
Після засідання учасники та суддя заспівали гімн України

Волонтерський намет "Все для перемоги" у Харкові зносити не будуть. Таке рішення ухвалив Харківський окружний адміністративний суд. Про таке повідомляє "5 канал".

Позов подавала міська влади. Під час засідання її представник запевняв, що конструкція може створювати загрозу безпеці громадян, а також біля нього комунальники мають розпочати ремонт.

Під час оголошення рішення, представник Феміди зазначив, що докази позивача недостатні та відмовив у задоволенні позову. Після засідання учасники та суддя заспівали гімн України. Відповідне рішення міська влада може оскаржити.

Волонтер Олександр Кривуц каже: "В якості доказів виконком залучив звернення СБУ щодо підвищеного рівня небезпеки загальної в місті Харкові. СБУ підтвердила, що таке було дійсно протягом з 28.04 до 01.05 тобто травневих свят, але ці терміни вже сплили. І ніякої небезпеки щодо проведення акції після цього немає. Це представником СБУ було підтверджено в процесі. І він заявив, що ніякої суспільної небезпеки будь-які акції тут не носять"

Як повідомляв 5.UA, раніше намет харківських волонтерів хотіли демонтувати через суд – відповідний позов подала міськрада до адміністративного суду міста.

Нагадаємо, намет "Все для перемоги" облаштували 2014-го. Активісти кажуть: він є одним із символів боротьби з російською агресією.

Попередній матеріал
Активісти С14 та "Нацкорпусу" знесли паркан на алеї Героїв Небесної Сотні – як пояснили
Наступний матеріал
Василь Шкляр у "Рандеву": "В Україні Майдан повинен бути узаконений як інституція"
Loading...