Вівці повертаються на Одещину
Вівці повертаються на Одещину Аnimalsosodessa/Facebook

Вівці, яких тримали в порту "Чорноморськ", знову повернулися на Одещину – фото, відео

Тварин розміщують у двох спеціальних ангарах на карантин

У неділю, 11 листопада, з Вінничини до Одеської області доправили врятованих овець, які два тижні пробули у вантажівці в порту "Чорноморськ" без їжі та води. Про це повідомляє громадська зоозахисна організація AnimalSOSOdessa на сторінці у Facebook.

Як стало відомо, спеціальний автомобіль з тваринами виїхав з Вінниччини напередодні. Сьогодні вранці вантажівка прибула до Біляївського району Одещини. Наразі всі необхідні процедури завершуються, овець розміщують у двох спеціальних ангарах на карантин. Потім їх планують розмістити на екофермі.

Зауважимо, що після процедури розмитнення, яку провели у Вінницькій області, залишалося 225 вцілілих особин із 316, яких на початку жовтня експортували до Туреччини, а потім – повернули в Україну (морський порт "Чорноморськ"). Сьогодні, по прибуттю на Одещину, з'ясувалося, що ще кілька тварин, які були ослаблені, загинули. 

Вівці повертаються на Одещину
Вівці повертаються на ОдещинуАnimalsosodessa/Facebook

Довідково: 2 тижні вівці романівської породи без їжі та води страждали у вантажівках в Одеському порту. Тварини почали помирати. Ще на початку жовтня овець відправили паромом з України до Туреччини на продаж. Але покупець відмовився від живого товару і отару повернули назад. Одеська митниця інформує, що овець повернули через невідповідність бірок на тваринах, хоча власниця тварин стверджує: при виїзді всі необхідні документи на живий товар були оформлені належним чином. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Щодня росте на 2 сантиметри: в Одесі народилося унікальне жирафеня Арсентій

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Церемонія з нагоди 100-ї річниці завершення Першої Світової біля Тріумфальної арки – завершено
Наступний матеріал
Солодощі, фрукти, м'ясне: як докорінно змінилося харчування вояків ОК "Захід"
Loading...