Садовий
Садовий 5 канал

Від Андрія Садового вимагають вибачитися перед журналістами

Читайте по-русски
Журналістка Ольга Цап наголосила, що колектив ТРК залишає за собою право на захист професійної репутації в судовому порядку

Від міського голови Львова Андрія Садового вимагають спростування неправдивої інформації та вибачень журналісти ТРК "Перший Західний". Про це мовиться в заяві, опублікованій на Facebook директорки ТРК, журналістки Ольги Цап. Вона, зокрема, наголосила, що Андрій Садовий відмовився брати участь у телепроєкті "Вибори-2020. Політичне ток-шоу", де кандидати на місцевих виборах мали можливість представляти свої програми. Натомість Садовий у ЗМІ безпідставно звинуватив журналістський колектив в упередженості, дозволив собі некоректні зауваження щодо журналістів і поширив неправдиву інформацію, зазначається в повідомленні.

"Таке висловлювання прикро вразило, обурило і шокувало не лише колектив нашого телеканалу, але й усю адекватну медійну спільноту Львова. Адже, найімовірніше, Андрій Садовий таким чином висловився про проєкт "Вибори-2020. Політичне ток-шоу" та його частину "Битва за крісло мера", учасником якої він відмовився стати, не бажаючи дебатувати з іншими претендентами на посаду голови ОТГ. У рамках цього проєкту ТРК "Перший Західний" продемонстрував глядачам 38 годин спілкування з кандидатами, експертами, фахівцями і претендентами на посаду голови ОТГ. І все це – у прямому ефірі. Учасниками програм стали понад 100 кандидатів з 12 політичних сил. Запрошення взяти участь у "Битві за крісло мера" отримали усі кандидати. Відбулося 5 прямих ефірів. Чому не прийшли на ефір решта – питання до них самих, мабуть, боялися відкритого спілкування в ефірі незаангажованого телеканалу. Однак зазначимо: жодного зауваження, закиду, застереження чи будь-якого негативного коментаря щодо упередженості, необ'єктивності чи нерівності умов для усіх учасників програм – не було!" – повідомляє журналістка.

"Ми з гордістю констатували, що нам вдалося досягнути мети проєкту – створити майданчик для відвертого, повного, гострого і коректного спілкування усіх без винятку політичних сил, аби глядач міг отримати повну та всебічну інформацію про кандидатів та зробити свій виважений та обґрунтований вибір. Наголошуємо ще раз – жодного зауваження до нас не було від жодного учасника проєкту", – констатує Ольга Цап.

"Саме тому таке обурливе і нице висловлювання Андрія Садового глибоко вразило нас усіх. Особливо шокувало журналістську спільноту зверхнє і не до діла панібратське висловлювання А. Садового про автора і ведучого проєкту "Вибори-2020", ведучого блоку "Битва за крісло мера" – Віктора Біщука. Про фахового і порядного журналіста, досвідченого медійника, експерта в політичній проблематиці, а ще батька трьох дітей, якого Андрій Садовий дозволив собі назвати "хлопчиною", та ще й неправдиво "приписати" Вікторові партійну приналежність та кандидування від "ЄС". Дякуємо усім львівським журналістам, які оперативно і голосно висловили обурення такими закидами проти свого колеги, відзначивши абсурдність та нікчемність таких висловлювань про Віктора Біщука. (До слова, 6 листопада Андрій Садовий під час особистого телефонного дзвінка вибачився перед Віктором та пояснив такі висловлювання своєї необізнаністю та "неправильною поінформованістю")", – повідомляє Ольга Цап.

"Однак особисті вибачення перед журналістом не применшують сказаного про телеканал та колектив. Тому ми не вважаємо вичерпаною ситуацію (після вибачень перед Віктором Біщуком), вимагаємо від Андрія Садового публічно спростувати свої закиди до ТРК "Перший Західний" та вибачитися перед колективом за сказане в ефірі цього ж ЗМІ. Також звертаємося до усіх колег-журналістів у ситуаціях, схожих до цієї, не забувати, що ми працюємо в одному полі і знаємо одне одного, а відтак – у спілкуванні зі спікером, якого "занесло", варто втручатися у монолог і повертати гостя до реальності та правди, яким би близьким до власників ЗМІ цей спікер не був", – наголошує медійниця.

Вона також зазначила, що колектив ТРК "Перший Західний" залишає за собою право захищати свою професійну репутацію в судовому порядку.

Як повідомляв 5.ua, кандидат на посаду міського голови Львова Олег Синютка заявив, що передвиборчі дебати мають обов'язково відбутися, і лише згідно із законом.

Попередній матеріал
В Україну надійдуть 2 млн швидких тестів на коронавірус – Шмигаль
Наступний матеріал
У Харкові мітингують працівники кафе та ресторанів – до влади озвучили три вимоги
Loading...