Звільнені українці
Звільнені українці 5 канал

Великий обмін завершився: перші коментарі звільнених з полону українців

Читайте по-русски
Наразі звільнені українці вирушають до Краматорська

Обмін – завершений. Про це повідомили в Офісі президента. Взаємне звільнення утримуваних осіб завершилося, 76 українців нині вже на підконтрольній владі території. Серед них, зокрема, і 12 українських військовослужбовців. Процес обміну тривав від 11-ї ранку на Донеччині. Там перебуває і кореспондент "5 каналу" Мирослав Солонар.

На контрольовану територію повернулися 76 українців, в свою чергу на окуповані території вирушило 127 осіб. Розпочався обмін об 11-й, а завершився близько 16-ї години. Відбувався у два етапи: спочатку Україна приймала полонених з окупованої Луганщини, а пізніше – прибули бранці із ОРДО.

"У полон я потрапив 4 лютого 2017 року. Завдання  виконував не тільки в Луганську, також і в Донецьку. Був витік інформації. Війська спецпризначення у нас не скаржаться на труднощі, а сміливо та рішуче їх долають. Усе, що довелося там пережити ми стерпіли", – зазначив звільнений військовослужбовець ЗСУ Сергій Іванчук.

І справді – пережити цим людям довелося багато, тому сьогодні були небагатослівними із медійниками. Наразі звільнені українці вирушають до Краматорська, потім попрямують до Харкова, а вже звідти – вилетять до київського аеропорту "Бориспіль". Там їх зустрічатимуть рідні та близькі, а також, ймовірно, вище керівництво держави.

Нагадаємо, як повідомив адвокат, в ОРДЛО передали ексберкутівців і бразильця Лусваргі.

Як українська сторона прибула на обмін – велика фотогалерея

Попередній матеріал
Обмін на Донбасі: близькі полонених збираються в столичному Мистецькому арсеналі – включення
Наступний матеріал
"Час.Підсумки тижня" з Анною Мірошниченко
Loading...