Скріншот відео

"Веде мене по життю і в танці": як відбувся благодійний бал українських вояків у Львові

Усі 17 пар – і чоловіки, і жінки – військовослужбовці та майбутні офіцери

Напередодні, 7 жовтня, у Львові ті, хто пройшли війну на один вечір закружляли в танцях. Бо взяли участь у проекті – Благодійний бал захисників. До виходу на паркет 17 пар військових готувалися більше як місяць. Для багатьох це стало першим танцювальним досвідом. Як все пройшло – бачила Ірина Саєвич.

Богдан і Христина Сірики – третьокурсники академії сухопутних військ. Вчаться в одному взводі, зізнаються – почуття зародилися ще в перший день знайомства. Тепер вони чоловік і дружина, а у цей вечір – одна із наймолодших танцювальних пар.

"Як вона і по житті мене веде, так і в танці. За що покохав: за те, що вибрала такий тяжкий шлях – стала військовою. Це якоюсь мірою стало причиною, чому я взяв її в дружини. Тепер разом крокуємо до своєї мети – до офіцерських погонів", – ділиться курсант Академії сухопутних військ Богдан Сірик.

Намагається приховати хвилювання і Андрій Пец. Він досвідчений військовий – у 2014 в складі 80-ї бригади звільняв Слов'янськ. Отримав орден за мужність. Каже, що мужності, але зовсім іншої, потребує і його вихід на паркет.

"Я до того ніколи не танцював. Навіть на весіллях не танцював. Тому що я, як я казав дружині, дерев'яний до танців. Але наче вдалося все. Зараз побачите", – запевняє військовослужбовець.

Усі 17 пар – і чоловіки, і жінки – військовослужбовці та майбутні офіцери. Подивитися на виступ підопічних прийшли їхні керівники.

"Розкриваються грані таланту. Дуже приємно було дивитися на ці усміхнені обличчя, на стрункі постаті, на граціозні рухи – молодці", – тішиться командир 80-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Володимир Шворак.

До цього виступу новоспечених танцюристів цілий місяць готували професійні хореографи.

"Ну гумору було багато, тому, що чотири тижні навчання, чотири тижні тренувань, підготовки до цього балу. Я не скажу, що вони пройшли мовчки, вони пройшли з великою енергією з посмішками", – пригадує хореограф-постановник Сергій Мосейчук.

Таким дійством організатори вирішили привітати військових із прийдешнім Днем захисника.

"Вони відчують нашу любов, вони почують нашу турботу, вони побачать, що ми разом, ми їх підтримаємо. Військовий – це гордо, і ми хочемо підвищити імідж військового. Ми хочемо навіть, можливо, відновити ці офіцерські бали", – ділиться планами співорганізаторка балу Вікторія Воронович.

Бійці жартують – не проти такої традиції, бо перший танець вдався.

"Своє хвилювання є, свою роботу треба робити гарно, а тут ще треба отримати від цього задоволення і тоді все буде гарно", – запевняє військовослужбовець Тарас Мацевка.

Ірина Саєвич, Євген Радіон, "5 канал"

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони України – відео
Наступний матеріал
Брифінг генерального прокурора України Юрія Луценка – відео

Полювання на ворожих "пташок": як бійці ООС вчаться збивати дрони терористів – відео

"Відчуття, що просто заїжджають постріляти": захисники Красногорівки розповіли, як ворог змінив свою тактику

У Львові інспектори вийшли на пошук любителів паркуватися абиде – що необхідно запам'ятати водіям

Поїли грибів: На Львівщині в реанімацію потрапили досвідчені грибники

Незламній силі духу можна тільки позаздрити: українських бійці поділилися своїми настроями перед "Іграми Нескорених"

У Львові від кору померла невакцинована дитина: хворобу ускладнила ще одна інфекція