Черкаська міскрада
Черкаська міскрада Сайт міськради Черкас

В Україні один з обласних центрів лишився без бюджету на 2018 рік

  Уже втретє в Черкасах не зібрався кворум, аби ухвалити бюджет

  Міський бюджет на 2018 рік так і не розглянули в Черкасах. На засіданні виконавчого комітету міськради не зібрався кворум, передає прес-служба Черкаської міської ради. 

  "На жаль, зараз відбувається саботаж роботи й зрив ухвалення бюджету на наступний рік. Наразі ми – єдиний обласний центр без головного фінансового документа міста", – коментує ситуацію міський голова Анатолій Бондаренко.

  Як стало відомо, на засідання виконавчого комітету у п'ятницю, 29 грудня, прийшли семеро з 13 представників. Натомість мінімальна кількість голосів для ухвалення документу – вісім. Зауважимо, що це вже третє засідання комітету, на якому не зібрався кворум.

  Як зазначив міський голова Черкас, ця ситуація свідчить про необхідність обрати новий склад виконкому.

  "Нинішній склад виконкому не має права на існування. Я прихильник того, щоб сформувати новий виконком з ефективних менеджерів, фахових та безпартійних людей, які працюватимуть винятково в інтересах територіальної громади. Черкаси та його жителі не повинні бути заручниками політики", – наголосив Бондаренко.

  Додамо також, що раніше депутати міськради Черкас уже робили декілька спроб відправити виконком у відставку, однак міський голова ветував їхнє рішення через недотримання юридичних процедур. 

  Нагадаємо, 7 грудня Верховна Рада ухвалила Державний бюджет на 2018 рік.

  Попередній матеріал
  Bloomberg: Акції українських компаній стали найприбутковішими у 2017 році
  Наступний матеріал
  Прикордонники затримали трьох іноземців, яких розшукував Інтерпол
  Loading...