Лікарня
Лікарня відкриті джерела

В оздоровчому таборі "Медик-2" на Одещині отруїлися 46 дітей – що відомо

Читайте по-русски
Причини отруєння нині з'ясовуються

Масове отруєння дітей, які відпочивали в оздоровчо-спортивному таборі "Медик-2", сталося увечері в смт Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області. Про це повідомляє пресслужба Одеської облдержадміністрації.

46 дітей віком 7-14 років госпіталізовані з діагнозом "гострий гастроентероколіт". Стан дітей – легкої та середньої тяжкості.

"У ДП "Оздоровчо-спортивний табір "Медик-2" Кишинівського держуніверситету медицини і фармації перебувало 226 дітей від 7 до 14 років, 46 із них госпіталізовано. Зокрема, 32 дітей перебувають у Білгород-Дністровській міській багатопрофільній лікарні, 14, з яких троє контактних, – в інфекційному відділенні центральної районної лікарні у с. Шабо. Медики діагностували у дітей гострий гастроентероколіт. На території табору чергує бригада екстреної медичної допомоги", – зазначили в ОДА.

За словами виконувачки обов'язків голови ОДА Світлани Шаталової, "наразі на території табору працюють представники Держпродспоживслужби Одеської області, ДУ "Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України".

Також вживаються всі заходи для з'ясування причин виникнення отруєння. Пацієнти отримують всю необхідну терапію. У лікарнях достатня кількість медичних препаратів для шокової, дезінтоксаційної терапій.

Аби встановити причину причину та умови виникнення захворювань, розпочато санітарно-епідеміологічне розслідування, обстежують об'єкт та інспектують заклад щодо дотримання вимог у сфері безпечності харчових продуктів з відбором проб для проведення відповідних лабораторних досліджень.

За результатами службового розслідування будуть прийняті жорсткі заходи реагування, сьогодні відбудеться засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при голові РДА.

Попередній матеріал
В окупованому Криму вбили кримського татарина – журналіст
Наступний матеріал
Посли G7 засудили ініціативу Зеленського щодо люстрації представників влади 2014-2019 років
Loading...