Одеса
Одеса 5 канал

В Одесі сталося нове витікання нафти із затонулого танкера Delfi

Читайте по-русски
Проби води показали перевищення допустимої концентрації нафтопродуктів – у 5 разів

В Одесі зафіксували нове витікання нафтопродуктів із танкера Delfi. Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на міського голову Геннадія Труханова.

Він зазначив, що витікання сталося вночі. Нині судно намагаються підняти. Однак Труханов наголосив, що позиція незмінна: розпилювати танкер не дозволять.

За даними департаменту екології міськради, результати аналізу проб морської води в районі пляжу "Дельфін" цього дня показали перевищення гранично допустимих концентрацій нафтопродуктів у 5 разів.

До цього керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций на своїй сторінці у Facebook просив Кабмін надати Адміністрації морських портів дозвіл на примусове підняття танкера за спрощеною процедурою. А вже після цього – стягнути вартість підйому та ліквідації з судновласника.

Куций зазначив, що власник Delfi двічі категорично відмовився передати права на підйом аварійного судна державним структурам та вкотре просить продовжити термін ліквідації танкера до 10 серпня.

Однак президент Володимир Зеленський на початку місяця, під час перебування в Одесі, закликав прибрати танкер до 20 липня. Після цього ним мали б опікуватися правоохоронці. Однак спроби – виявилися невдалими.

Попередній матеріал
Ймовірний спільник луцького терориста був волонтером у зоні бойових дій – поліція
Наступний матеріал
Як Кремль може використати перемовини Володимира Зеленського з луцьким нападником – "Інфовечір"
Loading...