Приморський суд
Приморський суд 5 канал

В Одесі біля Приморського суду зібралася майже сотня людей на підтримку Сергія Стерненка: чого чекають від засідання

Читайте по-русски
Кількість людей постійно збільшується

Біля будівлі Приморського суду в Одесі зібралася майже сотня небайдужих на підтримку активіста Сергія Стерненка. Кількість людей постійно збільшується. Кореспондентка "5 каналу" Ірина Саєвич запитала у присутніх, чого вони чекають від сьогоднішнього засідання. 

На підтримку активіста приїхали небайдужі з усієї України. 

"Хочеться підтримати Сергія. Хочеться, щоб наша судова система була більш прозорою, більш адекватною. Якщо для цього потрібні люди на вулиці – потрібно приходити і мітингувати", – каже киянин Володимир. 

"Ми приїхали з Києва і зі Львова. Як тут не приїхати, коли відбувається абсолютно незаконне судове засідання, коли людину судять за самозахист. На його місці міг бути будь-хто з нас. Якщо сьогодні вирок буде Сергію, то це буде вирок нам усім", – розповідає активістка Марія. 

"Ми приїхали підтримати Сергія і продемонструвати, що нам не байдуже, що відбувається. Суспільство пильно слідкує за судочинством. Нам ставили дивні питання, здається, місцеві медіа питали, за чий кошт ви приїхали, хто вам заплатив. Це просто жахливо. Ми приїхали власне для того, щоб намагатися це змінити. Скільки пройшло часу, а ми буксуємо. Справа не в особистості Сергія, хоча я чудово до нього ставлюся, справа в тому, що відбувається власне. Треба щоб суспільство бачило і він відчував, що він не один, що його підтримують друзі і просто небайдужі люди", – каже один з активістів. 

Також під будівлю суду прийшов адвокат Віталій Коломієць. 

"Це маленька боротьба за українську Одесу і за правосуддя в цьому місці. В 2018 чи 2017 році Сергій каже: мене пресували ще з 15-го року, Труханов показував матеріали по цій справі. Ми почитали, подивилися, вибачте, фуфло повне. У п'ятницю замість проголошення зробили ці політичні торги. Як мінімум вони тиснуть на суддю", – вважає адвокат. 

Дивіться також: трансляція оголошення вироку активісту Сергію Стерненку. 

 

Попередній матеріал
Підвищення пенсійного віку для жінок та індексація виплат: які ще зміни передбачає законопроєкт
Наступний матеріал
Приспустили прапори на 5 днів: у США вшановують пам'ять 500 тисяч осіб, померлих від COVID-19
Loading...

Оголошення вироку Сергію Стерненку у Приморському суді Одеси – трансляція

Димові шашки, сутички з поліцією та вигуки "Геть Авакова!": ситуація під судом та в суді щодо Стерненка

"Суддя в прямій залежності від генпрокурора": Стерненко прокоментував перебіг судового засідання