Швидка допомога в Одесі
Швидка допомога в Одесі 5 канал

В Одесі біля опорних лікарень стоять черги по 15-17 "швидких" – відео

Читайте по-русски
Іноді передача хворого лікарям може забрати кілька годин, розповідають дописувачі

Одеська область і, власне, місто Одеса наразі – серед лідерів за швидкістю поширення коронавірусної інфекції. Середня заповненість опорних лікарень, за офіційною статистикою, наближається до 60%, біля деяких медичних установ – вже вишикуються черги з 10-15 авто швидкої.

Про одну з таких черг у себе на сторінці у Facebook розповіла керівниця благодійного фонду "Корпорація монстрів" Катерина Ножевникова.

"Приїхала я в лікарню №3, дізнатися про бабусю 82-х років, яку забрали вранці на швидкій із запаленням (легенів – ред.) і все... Ані звуку. А тут... черга з 17 машин. Продовжуємо вважати, що в нас все ок", – зазначила Ножевникова.

Як пояснила волонтерка в коментарях, черга виникла, бо лікарня працює як сортувальна і не справляється з оглядом тяжких пацієнтів. А екіпажі швидких не можуть виїхати на новий виклик, поки хворого не прийме лікарня.

У коментарях також зазначають, що іноді передача хворого може забрати кілька годин.

Зауважимо, що за останню добу на Одещині було офіційно підтверджено 305 нових випадків COVID-19. Опорними визначені 16 лікарень. Загалом по Україні за минулу добу коронавірус виявили у 2905 осіб.

Попередній матеріал
Як теплий клімат впливає на стан кісток – дослідження
Наступний матеріал
Рада ухвалила в першому читанні проєкт закону про реформування військкоматів – що зміниться
Loading...