5 канал

У Кропивницькому поліція затримала копачів радіоактивного брухту

За наявною інформацією – це вже не перша така "ходка" з вивезення металу

У Кропивницькому затримали копачів радіоактивного брухту. У глиняному кар'єрі їх виявили з металошукачами та лопатами, передає "5 канал".

Двоє невідомих, попри попереджувальні таблички про радіаційну небезпеку викопували метал та вантажили до власної автівки. Правоохоронці на місці задокументували факт проведення незаконних земельних робіт. Їм загрожує штраф 1360 гривень. 

"Ми звідси взагалі нічого не вивозили ще. Навіть зараз… Копали, тому що нема за що жити і дітей треба прогодувати. Троє дітей", – виправдовується затриманий.

"Вони говорять, що це перший раз. Але є інформація, що вони кілька "ходок" зробили з вивезення металу. І здали його на пункти металоприйомки. Дане місце сьогодні огороджене всіма відповідними знаками, відповідно до державних стандартів, норм та правил", – звітує начальник спецінспекції міськради Кропивницького Андрій Максюта.

Нагадаємо, два місяці тому невідомі на цьому ж місці за допомогою екскаватора викопали чимало металу. Тоді поліція відкрила кримінальне провадження за фактом проведення незаконних земельних робіт.

Попередній матеріал
Зникнення українця у Білорусі: стало відомо, де перебуває 19-річний хлопець
Наступний матеріал
У мережі з'явився посмертний сингл Джорджа Майкла
Loading...