5 канал

В електротранспорті Дніпра впровадили нові пристрої, щоб боротися з "зайцями" – як це діє

Відеофіксаторами контролери користуються на всіх 34 трамвайних і тролейбусних маршрутах міста

Боротися із "зайцями" у трамваях і тролейбусах Дніпра вирішили за допомогою відеофіксаторів. Контролери вже отримали ці пристрої. Один комплект коштує близько 8 тисяч гривень. На транспортному підприємстві сподіваються, що відеофіксатори допоможуть ретельніше стежити за оплатою проїзду. В разі конфліктів між пасажирами та контролерами запис допоможе розібратися в ситуації. Про перші результати оновлених перевірок в електротранспорті розкаже Наталія Світлова.

Разом із кондуктором на найпопулярнішому першому маршруті трамвая працюють і контролери. Впізнати ревізорів можна не тільки за червоними жилетами. В комплекті з уніформою їм видали відеофіксатори.

Відеофіксаторами контролери користуються на всіх 34 трамвайних і тролейбусних маршрутах міста.

Конфлікти у трамваях і тролейбусах зазвичай виникають, коли "зайців" просять сплатити за проїзд без квитка штраф – 80 гривень. Через скарги від пасажирів контролери почали фільмувати скандали на свої ґаджети.

Контролери кажуть: коли суперечки почали фільмувати, невдоволених пасажирів поменшало. Тому підприємство вирішило придбати відеофіксатори для всіх 20-ти контролерів.

"Пасажири, які бачать, що на маршрутах тотальний контроль, оплачують проїзд. Кожна копійка, кожна гривня йде в ремонт трамваїв, в ремонт тролейбусів. В нові трамвайні маршрути все це йде", – пояснює заступник директора КП "Дніпровський електротранспорт" Володимир Сусленков.

Переглянути відео з камер зможе тільки керівництво підприємства. В контролера доступу до нього немає. Тому видалити чи змонтувати відео він не зможе.

За проїзд "зайцем" у січні оштрафували три сотні дніпрян. Тепер за допомогою відеофіксації планують привчити пасажирів купувати квитки та бути ввічливими.

Наталя Світлова, Олександр Пронський, "5 канал"

Попередній матеріал
1,5 кг золота та 3 пістолети: в Харкові викрили групу розбійників з Азербайджану – відео штурму
Наступний матеріал
Порошенко ввів у дію таємне рішення РНБО: що відомо
Loading...

Під Дніпром рятувальники витягли зі снігового замету автобус зі 40 шахтарями

У Києві пасажири штовхали тролейбус, щоб доїхати додому – відео

У центрі Тернополя під час руху загорівся тролейбус – відео

Кличко назвав дату, коли відкриють автомобільне сполучення через Подільсько-Воскресенcький міст

У Києві запроваджують безкоштовний проїзд у наземному транспорті за карткою киянина

Грип на Чернігівщині: місцева влада почала дезінфекцію тролейбусів