basicgroup.ua

У Києві запроваджують безкоштовний проїзд у наземному транспорті за карткою киянина

  Наразі емітовано 781 тисячу карток, з них 680 тисяч – пільговики

  Із метою раціонального та ефективного використання бюджетних коштів, у столиці впроваджують реєстрацію поїздок у наземному громадському транспорті пільгових категорій громадян за допомогою картки киянина. Аналогічна система обліку із 2016 року успішно діє в київському метрополітені. Важливо, що під час реєстрації пільговиком своєї поїздки гроші з картки не стягуються. Про таке інформує Київська міська державна адміністрація.

  Як зауважила перший заступник директора Департаменту соціальної політики Світлана Устименко, Київ – єдине місто в Україні, яке передбачає у своєму бюджеті кошти на відшкодування пільгового проїзду. На сьогодні в наземному громадському транспорті встановлено валідатори, за допомогою яких здійснюється облік пільгових категорій громадян, що користуються цим видом транспорту.

  За словами директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрія Назарова, наразі впроваджується автоматизована система оплати проїзду, що об’єднає наземний та підземний транспорт єдиним обліком пасажирів.

  "Одним із способів оплати проїзду в рамках впровадження системи електронного квитка є муніципальна картка "Картка киянина". Зараз містяни активно залучаються до отримання картки киянина. Наразі емітовано 781 тисячу карток, з них 680 тисяч – пільговики", – повідомив Юрій Назаров.

  Він наголосив, що за наявності пільги, під час валідації картки киянина кошти не знімаються. Картка реєструється виключно в системі для коректного обліку пасажиропотоку та компенсації витрат на перевезення підприємствам-перевізникам.

  У КМДА нагадали, що отримати картку киянина пільговики можуть у будь-якому відділенні "Ощадбанку". Для цього потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та документ, що підтверджує статус пільговика. Картку оформлюють та видають пільговику безкоштовно протягом 4-7 днів.

  Попередній матеріал
  Українці втратили місця у комітеті ПАРЄ, що працював над зняттям санкцій проти РФ
  Наступний матеріал
  "Безготівкова революція": коли українці зможуть зняти гроші з картки на касі супермаркету
  Loading...

  Як мавпочки, єнотики та леви влаштували "обіймашки" у столичному зоопарку – ФОТО

  Грип на Чернігівщині: місцева влада почала дезінфекцію тролейбусів

  МОН звернулося до Авакова у зв'язку з побиттям учителя

  У Києві впродовж вихідних через ожеледицю травмувалося майже 200 осіб

  У столиці побудують цвинтар для тварин

  Панахида за "кіборгами": у Михайлівському Золотоверхому вшанували оборонців ДАП