Безкоштовний стоматологічний кабінет
Безкоштовний стоматологічний кабінет Фото прес-служби КМДА

У Києві відкрили нові безкоштовні стоматологічні кабінети – де шукати

Працюють такі кабінети цілодобово – 24/7

У Києві відкрили два нових пункти з надання безкоштовної стоматологічної допомоги, що працюють 24/7. Про таке повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає прес-служба відомства.

"Донедавна такий кабінет у місті працював лише один – на Лівому березі. Крім того, що навантаження на нього було завелике (а, в першу чергу, це означає, що людині з гострим зубним болем доводилося чекати у черзі), ще й добиратися більшості мешканців було далеко та незручно", – зауважив Поворозник.

Безкоштовний стоматологічний кабінет
Безкоштовний стоматологічний кабінетФото прес-служби КМДА

Відтепер же працюють два безкоштовні кабінети стоматологічної допомоги для дорослих – за адресами вул. Шота Руставелі, 26 та вул. Драйзера, 19.

За першою адресою "на площі 80 кв. м розташовано хірургічний кабінет, стерилізаційну, рентген-кабінет, а також кабінет для надання безкоштовної стоматологічної ортопедичної допомоги учасникам АТО".

Безкоштовний стоматологічний кабінет
Безкоштовний стоматологічний кабінетФото прес-служби КМДА

Крім того, запрацював окремий кабінет для дітейвул. Професора Підвисоцького, 4-Б (Дитяча клінічна лікарні № 7 Печерського району м. Києва). Саме в цій лікарні знаходиться єдине у столиці дитяче відділення щелепно-лицевої хірургії. Тож у разі необхідності дитина швидко та вчасно отримає спеціалізоване висококваліфіковане лікування будь-якого рівня складності.

"Важливо, що один із цих нових пунктів обслуговуватиме дітей. Такої меддопомоги комунальні медичні заклади цілодобово не надавали взагалі", – наголосив представник КМДА.

У КМДА також повідомляють: торік у столиці провели реорганізацію стоматологічної галузі. Внаслідок цього до лікарень потрапило сучасне обладнання на понад 10 млн гривен, ще більш як 6 млн гривень витратили на ремонт стоматологічних закладів, що входять до складу КНП "Київська стоматологія".

 

Попередній матеріал
На меткомбінаті в Маріуполі обвалилася залізобетонна плита, є загиблий
Наступний матеріал
Авто розтрощило вщент: у Чехії в ДТП загинув українець
Loading...