Аеропорт Одеси
Аеропорт Одеси Facebook / Ruslan Forostyak

В аеропорту Одеси знайшли "жучки" для прослушки – що відомо

Читайте по-русски
Наразі правоохоронні органи перевіряють дані щодо витоку та торгівлі приватними даними з одеського аеропорту

Прокурори Одеської обласної прокуратури спільно зі слідчими та співробітниками оперативних підрозділів Управління Служби безпеки в області розкрили протиправний канал витоку приватної, службової інформації в аеропорті Одеси. Про це повідомляє прес-служба Одеської облпрокуратури.

У прокуратурі розповіли: "Установлено, що співробітники фірми, які мали забезпечувати програмування та обслуговування техніки, насправді могли "записувати" все внутрішнє службове життя стратегічного об'єкта інфраструктури".

Слідство з'ясувало, що фірма організувала тривале спостереження та запис із більш як 50 пристроїв інформації щодо службових, господарських питань діяльності об'єкта, будівництва нової злітної смуги. В тому числі, виявлена можливість несанкціонованого доступу до камер спостереження у робочих кабінетах прикордонників, митній зоні, функціонування каси, бухгалтерії, приміщень для особистого догляду, кабінетів співробітників міжнародного аеропорту.

Крім того, представники підприємства мали протиправний доступ до камер зали офіційних делегацій, де перебували офіційні представники України та іноземних держав. Наразі правоохоронні органи перевіряють дані щодо витоку та торгівлі приватними даними з аеропорту. Проводяться обшуки в адміністративних та службових приміщеннях аеропорту, кабінетах підприємства, помешканнях співробітників цієї фірми.

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками ч. 2 ст. 359 (Незаконне придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 7 років позбавлення волі.

Як повідомляв 5.UA, СБУ викрила науковця-шпигуна, завербованого спецслужбами РФ.

Попередній матеріал
Корабельна катастрофа у Будапешті: угорська поліція затримала капітана теплохода з України
Наступний матеріал
Злива на Прикарпатті: протягом двох днів вода затопила понад 260 дворів
Loading...