Фото із відкритих джерел

"Укравтодор" побудує біля Львова об'їзну дорогу на Польщу: якою вона буде

Дорога матиме чотири смуги руху, передбачено будівництво трьох естакад та кількох дворівневих розв'язок

"Укравтодор" узгодив технічне завдання щодо розробки проекту будівництва Північної об'їзної автомобільної дороги Львова. Найближчим часом має відбутися тендер на розробку проектної документації будівництва автошляху. Відповідна інформація міститься у повідомленні на сайті держагентства автомобільних доріг України.

"Північна об’їзна дорога м. Львів поєднає міжнародну трасу М-06/Е-40 та національну Н-17 Львів–Луцьк з міжнародними трасами М-09, М-10, М-11, які забезпечують сполучення між Україною та Польщею", – мовиться в повідомленні прес-служби "Укравтодору".

Згідно з опублікованою інформацією, протяжність нового шляху становитиме 24 км. Дорога матиме чотири смуги руху – по дві в кожну сторону. На ній також передбачається звести три естакади із залізобетону завдовжки у 191 м, 551 м та 332 м.

Подумали і про захист навколишнього середовища – для забезпечення міграції тварин буде побудовано біоперехід із гофрованого металу. У повідомленні також описуються заплановані до будівництва транспортні розв'язки на перетині з іншими дорогами, швидкісні з'їзди та шумозахисні екрани.

/
/
/

Нагадаємо, раніше стало відомо, що "Укравтодор" почав підготовку до будівництва першої платної дороги.

Дивіться також фотогалерею:

У Києві "втомився" Шулявський міст – фото обвалу частини шляхопроводу

/
Шулявський міст обвалився
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Лондонський Біг-Бен "замовкне" до 2021 року
Наступний матеріал
Гриневич розповіла, скільки МОН пропонує виділити коштів на реформу шкіл