5 канал

Подовжити "життя" дороги: На Львівщині почали перевіряти вагу вантажівок

За умови нинішньої спеки на дорогу випускають машини з вантажем до 24 тонн

На виїздах зі Львова встановили вісім габаритно-вагових комплексів, передає "5 канал". Устаткування контролює вантажівки для збереження обласних доріг. Здійснюють перевірку – працівники "Укртрансбезпеки", служба автодоріг та обласна поліція.

Один з комплексів встановили поблизу села Гамаліївка, що на трасі Київ – Чоп. Усі фури, які виїжджають з міста, направляють на ваговий комплекс. За умови нинішньої спеки на дорогу випускають машини з вантажем до 24 тонн, бо при температурі у +30°С асфальт стає плавким. Це, втім, не стосується автомобілів, що перевозять швидкопсувні продукти харчування.

"За чотири дні вже певно 200 машин оштрафовано і багато відправлено на відстій… На кожній дорозі стоїть екіпаж, який зупиняє усі фури. Якщо автомобіль проїхав тут і не поїхав на відстій, буквально через 30 км патруль його зупинить і вже перевірить", – розповів інспектор патрульної поліції Іван Стаднік.

А от за годину роботи зупинили вже зо два десятки ваговозів. Їхнім водіям загрожує штраф щонайменше по 200 грн. Для відстою машин в області облаштували 50 майданчиків. Поновити рух вантажівки зможуть після 22:00 години.

Як повідомляв 5.UA, в Україні з'явилась перша жертва пекельної спеки – в Луцьку від задухи просто у тролейбусі померла 60-річна жінка.

Водне коло: як у Відні слони від аномальної спеки рятуються – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Обшуки у Фонді соцстрахування: включення з місця подій та подробиці від директора
Наступний матеріал
"Локальний транспортний колапс": кияни нарешті розблокували Харківське шосе
Loading...