Українська делегація в США
Українська делегація в США Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США via Facebook

Українська делегація в США обговорила можливості закупівлі американської зброї

  Читайте по-русски
  Окрему увагу приділили ситуації в районі Чорного та Азовського морів

  Українська делегація у складі віце-прем'єр-міністра Іванни Климпуш-Цинцадзе й посла України в США Валерія Чалого провела переговори в Пентагоні щодо прямих закупівель американської зброї, а також інших аспектів посилення оборони України. Про це повідомили в п'ятницю в Посольстві України в Сполучених Штатах.

  "Сторони обмінялися думками щодо положень українського законодавства, яке надає повноваження Міністерству оборони України здійснювати закупівлю товарів та послуг оборонного призначення за кордоном та дозволяє нашій державі стати повноцінним учасником програми Пентагону "Міжнародні військові продажі" (Foreign Military Sales, FMS)", – йдеться у повідомленні.

  Окрему увагу приділили ситуації в районі Чорного та Азовського морів, а також питанню звільнення українських моряків, незаконно захоплених Росією.

  "Посадовці Пентагону висловили солідарність з українським народом, який бореться з російською агресією, та наголосили, що питання посилення українського флоту набуває особливого значення у контексті поглиблення безпекової допомоги нашій державі",- зауважили в українському посольстві.

  Сторона США запевнила, що вживатиме всіх можливих заходів, аби домогтися якнайшвидшого звільнення українських моряків та посилення військово-морську присутності сил США та НАТО в акваторії Чорного моря.

  Попередній матеріал
  У ДТП загинув відомий волинський журналіст
  Наступний матеріал
  Цього року 8 березня в Києві стало найтеплішим за всю історію спостережень
  Loading...