Захворювання на кір
Захворювання на кір Depositphotos

У Житомирі від кору помер 2-річний хлопчик, був вакцинований

Дитина мала дуже складну супутню патологію кору

1-го січня в Україні від ускладнень, зумовлених захворюванням кору, померла дворічна дитина. Сталося це в Житомирській обласній дитячій лікарні, повідомляє "Укрінформ".

"До нас було госпіталізовано 2-річну дитину, яка хворіла на кір, з дуже складною супутньою патологією. Дитина померла. Остаточний паталогоанатомічний діагноз буде за 10 днів", – прокоментувала заступник головного лікаря Житомирської обласної дитячої лікарні Світлана Русак.

Як стало відомо, на фоні кору в малечі розвинулася пневмонія. Водночас медики кажуть, що дитина була вакцинована проти кору.

"Дитина мала одну вакцинацію. Але в неї була настільки важка супутня патологія, що шансів було дуже мало. 1 січня дитина померла", – зазначила Русак.

Місцеве видання Berdichev.biz, посилаючись на прес-службу Житомирського обласного лабораторного центру МОЗ, зазначає, що загиблий – дворічний хлопчик. Другу вакцинацію дитина не проходила, адже не досягла потрібного віку.

Попередній розтин підтвердив діагноз лікарів та ймовірну причину його смерті.

Зауважимо, що 2018 року в Україні на кір захворіли майже 54,5 тисячі людей (20 тис. дорослих та 34 тис. дітей). Унаслідок ускладнень кору померли 16 людей: 12 дітей і четверо дорослих.

Попередній матеріал
Вибух у російському Магнітогорську: кількість загиблих сягнула 38
Наступний матеріал
ДПСУ повідомила, куди найчастіше їдуть українці по безвізу
Loading...