Шеврон ЗСУ
Шеврон ЗСУ 24tv.ua

У ЗСУ прокоментували ситуацію з "Грузинським легіоном"

У ЗСУ наголосили на неприпустимості намагань "використовувати у власних меркантильних чи політичних цілях славне ім'я 54 окремої механізованої бригади"

Окремого підрозділу під назвою "Грузинський легіон" у складі 54-ї бригади ніколи не існувало. Про це ідеться в повідомленні на сторінці Збройних сил України у Facebook.

 

"Командування 54 окремої механізованої бригади ЗСУ дякує всім друзям України – іноземцям, які проходили та продовжують проходити службу у підрозділах військової частини. Проте зазначаємо, що окремого підрозділу під назвою "Грузинський легіон" у складі 54 бригади ніколи не існувало", –  ідеться в повідомленні.

У ЗСУ також зазначили, що  десятки громадян інших держав 2016 року добровільно уклали контракт на проходження військової служби у Збройних силах України і сумлінно служать у складі штатних підрозділів військових частин.

"Декілька десятків таких військовослужбовців добросовісно несуть службу у різних підрозділах 54 бригади і на даний час мають офіційний статус військовослужбовців Збройних сил України", – зазначають в ЗСУ.

Як повідомляється, наразі один із цих військовослужбовців звільнився з бригади за сімейними обставинами, четверо – звільнені з військової служби з інших причин, решта іноземних громадян продовжують сумлінно нести службу у складі бригади на передових позиціях сил АТО.

Окрім того зазначається, що все майно, яким волонтери забезпечували добровольців та інших військовослужбовців бригади, належним чином обліковано, перебуває у бригаді та використовується за призначенням.

У повідомленні також йдеться: "Зважаючи на численні спроби дискредитації Збройних сил України, волонтерського та добровольчого руху, наголошуємо на неприпустимості намагань використовувати у власних меркантильних чи політичних цілях славне ім'я 54 окремої механізованої бригади!".

зауважимо, 5 січня на сторінці "Грузинського легіону" в Facebook опубліковано заяву, в якій сказано, що "20 грудня 2017 року Грузинський легіон повним складом залишив 54 бригаду через некомпетентність командира Майстренка Олексія та його оточення,  а також незаконні накази, віддані ним... Про деталі операції, що відбулася 16 грудня 2017 року, під час якої були поранені 11 бійців Грузинського дегіону і 25 батальйону ми обов'язково повідомимо на прес-конференції найближчими днями". 

Дивіться також фотогалерею за темою:

Без "аватарів", але з ялинкою: як виглядає Новий рік на віддаленому "опорнику" ЗСУ – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Підозрюваного у вбивстві сестри Ноздровської можуть амністувати – Найєм
Наступний матеріал
У Запоріжжі біля церкви УПЦ МП напали на містян, які принесли ляльку
Loading...

Ворог обстрілює сили АТО з великого калібру, під шахтою Бутівка поранено військового ЗСУ

"Різдвяне" перемир'я: найманці знову гатили з мінометів – штаб АТО

На Донбасі – очікувана "тиша": Бійці АТО передають новорічні вітання українцям – відео

"Чуємо гуркіт моторів": Захисники Красногорівки розповіли, як ворог використовує "новорічне" перемир'я

Бійці про ситуацію довкола шахти "Бутівка": Підходи прострілюють снайпери, а в небі літають ворожі безпілотники

"Півгодини не можна голови підняти": бійці про "затишшя" на Світлодарській дузі