Світлодарська дуга
Світлодарська дуга 5 канал

"Грузинський легіон": Як грузини пліч-о-пліч з українськими військовими тримають рубежі на Світлодарській дузі

Чимало з цих захисників – колишні офіцери грузинської армії, які покинули військову службу на Батьківщині і приїхали захищати українську землю

На цих позиціях Світлодарської дуги завжди гучно та гаряче. Захисників цієї ділянки фронту проросійські найманці та російські військові 24 години на добу обстрілюють з усього наявного у них озброєння – від снайперських гвинтівок до мінометів 120-го та 152-го калібру. Тут тримає оборону "Грузинський легіон" у складі інтернаціональної роти. Про це розповідає у своїй програмі "Невигадані історії" журналіст Ольга Калиновська.

Журналіст розповідає, що чимало з цих захисників – колишні офіцери грузинської армії, які покинули військову службу на Батьківщині і приїхали захищати українську землю. Дехто – через любов та повагу до України та українців. Дехто – віддає борг українцям, які у 90-х роках у ході абхазько-грузинської війни воювали на боці Грузії і допомагали грузинським біженцям виїжджати з охоплених вогнем регіонів.

Нині чимало грузинів, які пліч-о-пліч воювали з українцями в Абхазії, приїхали на Донбас – відстоювати територіальну цілісність держави Україна. Українці, хто на рідній землі воює поруч із грузинами, відгукуються про них як про справжніх воїнів та підкованих тактиків і командирів.

З лютого 2016-го грузини є військовослужбовцями Збройних Сил України. Їхній "Грузинський легіон" увійшов до складу 54-ї механізованої бригади ЗСУ.  

Дивіться також фотогалерею за темою:

Грузія згадує жертв російської агресії 2008 року – фоторепортаж

Попередній матеріал
Коли мороз робить дива: Туристи з усього Китаю їдуть подивитися на замерзлий водоспад – відео
Наступний матеріал
Кращий за тепловізор: Як на передовій військовим допомагає нести службу маленький Пряник – відео
Loading...

"Новорічне" перемир'я: Противник відкрив вогонь на Світлодарській дузі

Кількість поранених в Новолуганському зросла, обстріл триває - Жебрівський

"Тупе мочилово": Волонтер Валентина Варава розповіла про лобізм і корупцію у закупівлях для АТО