В'язниця
В'язниця Facebook / Людмила Денісова

У Вінниці працівники колонії закатували засудженого до смерті – оприлюднено відео з в'язниці

Читайте по-русски
Працівники установи вчинили самосуд над засудженим, після чого інший засуджений завдав йому тілесних ушкоджень, що призвели до смерті

Співробітників Вінницької установи виконання покарань №1 судитимуть за здійснення самосуду над в'язнем, внаслідок якого той помер. Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.

"Слідством встановлено, що 13 липня 2019 в установі виконання покарань загинув 59-річний засуджений. Того дня 6 працівників державної установи завели його в окреме приміщення, де його побили? завдавши йому не менш як 85 ударів. Під час побиття потерпілого в діях 5 працівників установи виконання покарань містилися ознаки катування", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після здійснення самосуду працівники установи доставили потерпілого до камери, де вже інший засуджений завдав йому тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті.

П'ятьох працівників колонії судитимуть за перевищення влади та службових повноважень, що супроводжувалося заподіянням насильства та вчиненням катування ув'язненого в місцях позбавлення волі, з метою покарання останнього за вчинення ним злочину (ч. 2 ст. 365, ч. 1 ст. 127 КК України). Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Ще один працівник обвинувачується у перевищенні влади та службових повноважень, що супроводжувалося заподіянням насильства відносно ув'язненого в місцях позбавлення волі (ч. 2 ст. 365 КК України). Йому загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років. Засудженому – покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Нагадаємо, раніше у виправній колонії на Волині зафіксували спалах COVID-19.

Попередній матеріал
Майже всі митники, звільнення яких вимагав Зеленський, уже поновилися на посаді – Нефьодов
Наступний матеріал
Пожежі на Луганщині: кількість жертв зросла до 11 осіб – що наразі відомо
Loading...