Хмара хімікатів на "РівнеАзот"
Хмара хімікатів на "РівнеАзот" Фото з соцмереж

У МВС назвали попередню причину аварії на "РівнеАзоті" та анонсували перевірки на хімоб'єктах

Читайте по-русски
Позапланові інспекції спільно проводитимуть Держпраці, ДСНС і Держекології

Матеріал, з якого побудували трубопровід, не відповідає нормам. Такою є попередня причина аварії на хімічному заводі під Рівним. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час засідання Кабміну.

За словами урядовця, через невідповідність матеріалу утворилася корозія ділянки трубопроводу. Підприємство працює з 1969 року – відтоді капітального ремонту із заміною трубопроводу не було. Утім остаточний висновок щодо причини аварії зробить комісія, яка зараз перебуває на заводі.

Також Монастирський анонсував проведення по всій Україні позапланових перевірок на хімічно небезпечних об'єктах. Їх мають зробити до кінця року. Інспекції спільно проводитимуть Держпраці, ДСНС і Держекології.

"З метою попередження і недопущення подібних аварій вважаємо за необхідне доручити... проведення позапланових спільних перевірок всіх хімічно небезпечних об'єктів І та II ступенів хімічної небезпеки з практичним відпрацюванням дій персоналу та об'єктів аварійно-рятувальних служб щодо реагування на виникнення таких аварій", – заявив Монастирський.

За його словами, перевірку "можна зробити до кінця року".

Нагадаємо, напередодні, 20 липня, на заводі "РівнеАзот" відбулась аварія – через розгерметизацію трубопроводу у повітря потрапили нітрозні гази й утворилася величезна жовта хмара.

Попередній матеріал
ДБР перевіряє Міністерство молоді та спорту і КМДА за фактом привласнення бюджетних коштів
Наступний матеріал
"Як завалити все. Спогади Найвеличнішого". Том 1 – "Час Ч"
Loading...