Маріуполь
Маріуполь Shutterstock

У Маріуполі через дії окупантів вода підмиває поховання, зроблені у дворах – Андрющенко

Читайте по-русски
Тільки загальна евакуація і допуск гумдопомоги з боку України здатні врятувати маріупольців

У Маріуполі російські окупанти намагаються "полагодити" комунікації, але, як завжди, зробили тільки гірше. Дії рашистів призвели до пожеж і до того, що водою, яка тече вулицями, із поховань на подвір'ях міста вимиває тіла загиблих. Про це повідомляє радник міського голови Петро Андрющенко, пише "Інтерфакс-Україна".

"Гуманітарна ситуація погіршується, хоч би як окупанти намагалися створити уявлення про те, що щось змінюється на краще. Вони постійно намагаються щось робити, але в них нічого не виходить... Намагаються також полагодити електрику – знову у нас є пожежі. Вода тече у нас вулицею швидше настільки, що підмиває вже поховання, зроблені людьми у дворах. І пишуть, що є такі випадки, що повимивало тіла загиблих із цих могил", – сказав він в ефірі національного телемарафону 15 травня.

За словами посадовця, у Маріуполі брак їжі та питної води, "і переважно не йдеться про те, що ситуація може якимось чином покращитися".

Тимчасом маріупольці повідомляють про нетиповий, у порівнянні з мирним життям, рівень смертності. Мовиться про те, що люди гинуть не від обстрілів, а від наслідків російської окупації, пише Петро Андрющенко в Telegram.

"Багато людей середнього віку помирає. Рівень смертності такий, що на місці ексгумованих могил у дворах одразу виникають нові. Сумний потік смерті не спадає. Люди гинуть не від обстрілів, а наслідків окупації. Нервові зриви, відсутність медичного сервісу, антисанітарія та знищений імунітет через голод – чотири вершники Апокаліпсису в Маріуполі.

"Тільки загальна евакуація і допуск гуманітарної допомоги з боку України здатні врятувати маріупольськіх заручників росії", – наголосив він.

Попередній матеріал
Недокомплект 80%: рашисти латають свої "дірки" за рахунок мобілізації резервістів
Наступний матеріал
Відомо, коли Сенат США має голосувати за надання $40 млрд допомоги Україні – лідер республіканців
Loading...