rozvytok-hromady.com

У Львові підтвердили перший випадок захворювання на коронавірус

Читайте по-русски
Йдеться про 70-літнього чоловіка, що днями повернувся з Німеччини

У Львові з'явився перший хворий на коронавірус COVID-19. Таку інформацію підтвердив міський голова Андрій Садовий у себе на Facebook.

"Маємо перший підтверджений випадок захворювання на коронавірус COVID-19 у Львові (мешканець Львова, 1950 р.н. 13 березня повернувся з Німеччини). Інформація від головного лікаря інфекційної лікарні", – зазначив Садовий.

Як стало відомо, позитивний результат підтвердили дві приватні лабораторії у Львові та Києві.

 

За словами Садового, хворого госпіталізують до інфекційної лікарні. Інформацію про цей випадок зараження на COVID-19 також передали правоохоронцям.

Водночас у Львівській ОДА поточнили: забір аналізів проводили ще 13 березня. Тоді вперше було отримано позитивний результат. На сьогодні 70-річний чоловік жодних симптомів коронавірусу не має, тож його перевели на домашній карантин. Аналіз дружини виявився негативним.

Повторний аналіз забрали та направили до Києва. Найімовірніше, чоловік уже одужав. Він запевняє, що весь час перебував на самоізоляції.  

"Окремо хочу підкреслити відповідальність людини, про яку мова. Повертаючись з Німеччини, чоловік (сам є лікарем) усвідомлював, що є в групі ризику. Відтак, у перший же день після повернення здав аналізи в приватну лабораторію. Весь час намагався бути в максимальній самоізоляції. Після отримання позитивних результатів одразу звернувся до інфекційної лікарні. Станом на сьогодні почувається добре, жодних клінічних проявів немає, але перебуватиме й надалі під контролем", – додав міський голова Львова. 

Наразі на Львівщині з підозрою на коронавірус є 36 осіб. 

Раніше 5.UA повідомляв, що в Україні підтверджено 26 випадків захворювання на COVID-19. Три з цих випадків – летальні. Ще 12 українців проходять лікування від коронавірусної інфекції за кордоном.

Разом із тим 20 березня стало відомо, що в Україні перший пацієнт вилікувався від коронавірусу. 

Попередній матеріал
"Найважче попереду": у МОЗ прокоментували поширення коронавірусу в Україні
Наступний матеріал
МОЗ очікує велику партію тестів на COVID-19 та розширить доступ до їх проведення
Loading...