Ілюстративне фото. Операційна, хірургія
Ілюстративне фото. Операційна, хірургія
5.ua

У Львівській міській дитячій лікарні відкрили відновлену ургентну операційну

Щорічно хірурги оперують у цій операційній понад 1,2 тис. дітей, які потребують термінової допомоги

Сьогодні у Львівській міській дитячій клінічній лікарні відбулося відкриття відновленої ургентної операційної, призначеної для проведення невідкладних операційних втручань дітям з гнійно-запальними захворюваннями, травматичними ушкодженнями органів черевної порожнини, ЛОР-операцій. Капітальний ремонт операційного блоку з ургентною операційною тривав протягом трьох місяців.

Силами благодійників тепер операційна є максимально адаптованою і комфортною для маленьких пацієнтів та їхніх лікарів. Щорічно хірурги оперують у цій операційній понад 1,2 тис. дітей, які потребують термінової допомоги.

Присутні на відкритті міський голова Львова Андрій Садовий, начальник управління охорони здоров'я Львівської міської ради Володимир Зуб, головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт висловили подяку президенту будівельної корпорації "Ріел" Ростиславу Мельнику за проведення капітального ремонту ургентної операційної та службових приміщень блоку, на який було затрачено 700 тис. грн.

У Львівській дитячій лікарні відкрили відновлену ургентну операційну

На запитання журналістів, чому Ростислав Мельник вирішив допомогти дитячій клінічній лікарні, відомий благодійник відповів: "Мені здається, найдорожче, що в нас є – це здоров'я наших дітей. Мене особисто вразив той факт, що востаннє ремонтні роботи велися в операційній ще у 1993 році, тому я без вагань взявся допомогти. Більше того – зараз тривають ремонтні роботи ще в одній операційній цієї лікарні. Мій благодійний фонд та будівельна корпорація "Ріел" пожертвують на цю святу справу ще 700 тис. грн".

Щорічно у Львівській міській дитячій клінічній лікарні медичну допомогу отримують близько 20 тис. дітей.

Попередній матеріал
Пенсійний вік в Україні не підвищуватимуть найближчі 10 років – Рева
Наступний матеріал
Корисні поради: МОЗ пояснив, що робити в разі відмови лікаря від пацієнта
Теги: