Забіг у Луцьку
Забіг у Луцьку 5 канал

У Луцьку влаштували спортивну акцію "За здорове майбутнє"

Акція має просвітницьку місію

"За здорове майбутнє" – спортивну акцію під такою назвою до Всесвітнього дня боротьби з поліомієлітом влаштували в Луцьку. До забігу підготувалися зо три десятки учасників. Спортсмени та любителі подолають 5 кілометрів шляху, передає кореспондент "5 каналу".

Акція має просвітницьку місію. Фахівці запевняють, що лише завчасне щеплення може запобігти хворобі, яка головно вражає дітей, але в деяких випадках нездужають нещеплені підлітки та дорослі. Недуга вражає центральну нервову систему, що призводить до каліцтва та паралічу.

"Я прийшла, щоб підтримати цю акцію, підтримати щеплення для того, щоб ми змогли нарешті винищити ці хвороби, які руйнують життя. Навіть коли це тебе не стосується, все одно ти можеш з кимось перетнутися і це може тебе зачепити", – каже учасниця забігу Наталія Воскресенська. 

"Лікування від неї немає, це досить важка хвороба, і вражає вона найбільше дітей до 5 років. З 2002 року Україна має статус "країна, вільна від поліомієліту", але спалах був. Відповідно, через низький рівень охоплення щепленнями ця загроза залишається для України", – додає співорганізатор забігу Лариса Андрійчук. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Кольоровий забіг" відбувся у Києві: хто біг та на що збирали гроші – ФОТО

Попередній матеріал
Епопея з вівцями на митниці: поліція відкрила справу, тварин везуть на утилізацію
Наступний матеріал
ТОП-5 найдемократичніших міст України: хто очолив рейтинг