Опалення в Кропивницькому
Опалення в Кропивницькому 5 канал

У Кропивницькому одразу кілька мікрорайонів залишилися без опалення через "неповороткість" будівельників – подробиці

Читайте по-русски
Близько 300 будинків, 5 шкіл, 5 лікарень та 10 садочків залишилось без тепла

Уже добу без опалення третина Кропивницького. Напередодні під час земельних робіт будівельники пошкодили там газову трубу. У результаті аварії близько 300 будинків, 5 шкіл, 5 лікарень та 10 садочків залишилось без тепла. Про таке повідомляє "5 канал".

Комунальники порив і виток газу ліквідували. Опалення обіцяють поновити вже завтра. Нині вирішують, хто компенсуватиме ремонт, адже підприємство, яке рило траншею працювало без дозволів. Утім ,там і не заперечують: від компенсацій ухилятися не планують.

Водночас поліція за цим фактом відкрила кримінальне провадження.

Директор ВАТ "Кіровоградгаз" Володимир Шаповалов каже: "Ну самих робіт буде незначна кількість, більше буде виробничо-природних втрат газу. Зараз це обраховується в суму близько 100 тисяч".

"Якщо підприємство зрозуміє, що воно повинно сплатити збитки, то це відбудеться в нормальному форматі. Якщо не зрозуміє, то це судові процеси", – каже заступник міського голови Олександр Мосін.

А Олександр Блажевич, інженер підприємства, говорить: "На даному етапі ми працюємо над цим, пишемо листи, виходимо на зв'язок із представниками органів самоврядування і будемо з ними вирішувати". 

Як повідомляв 5.UA, в Україні три області повністю підключені до опалення

Попередній матеріал
Начебто виявили порушення: фотокореспонденту не дозволили працювати в ООС – подробиці
Наступний матеріал
У ногу з часом і легше для спини: як у Івано-Франківській школі повністю замінили паперові підручники – репортаж