Соціальний готель в Харкові
Соціальний готель в Харкові 5 канал

У Харкові відкрили перший соціальний готель: на кого розрахований

Гроші на ремонт приміщення – 11 млн грн – надала Німеччина. І ще 1 млн грн виділили з міського бюджету

У Харкові відкрили перший в Україні соціальний готель. Житло на 50 місць відбудували на базі територіального центру надання соціальної допомоги, передає "5 канал".

Гроші на ремонт приміщення – 11 млн грн – надала Німеччина. Ще 1 млн грн виділили з міського бюджету Харкова. Жити в соціальному готелі зможуть як переселенці, так і люди, які потрапили в складні життєві обставини. Готель розрахований на півсотні людей. Проживання тут – тимчасове. Договір із мешканцями укладатимуть на три місяці. І проситимуть близько 50 грн за добу. За словами чиновників, в окремих випадках житло надаватимуть безоплатно.

Як зазначив Генеральний консул Німеччини в Донецьку Вольфганг Мессінгер: "Ми підтримуємо разом з міською владою допомогу для людей, які потребують її найбільше – або переселенців, або тих, в кого щось трапилося тут, в Харкові".

"Система поселення в готель буде за двома напрямами. Перше – це оперативне заселення, люди з'явилися вночі, бо пожежа, або щось інше сталося... Разом із фахівцями, які входять до складу комісії із поселення, ми приймаємо рішення, заселяємо чи ні. Якщо так, то договір укладаємо на 90 діб", – розповіла заступниця міського голови Харкова Світлана Горбунова-Рубан.

Дивіться також фотогалерею:

Готель прямо на злітній смузі: у Швеції показали дивовижні апартаменти – ФОТО

Попередній матеріал
Пленарне засідання ВР, де мають розглянути Держбюджет-2018 – трансляцію завершено
Наступний матеріал
Антикорупціонерів підозрюють у корупції: НАБУ почало розслідування щодо службовців НАЗК
Loading...