Той самий ліфт у Дніпрі
Той самий ліфт у Дніпрі 5 канал

У Дніпрі ліфт зі школяркою зірвався з п'ятого поверху: як це сталося і хто винен

У компанії з обслуговування – заперечують, що підйомник падав, і вважають ситуацію "штатною"

17-річна школярка постраждала через падіння ліфта в одній із багатоповерхівок Дніпра. Підйомник обірвався на рівні п'ятого поверху і опинився у підвалі будинку. Батьки дівчини мають намір позиватися до суду на компанію, яка обслуговує ліфти. Хоча там переконують: підйомник нещодавно відремонтували. Ситуацію з'ясовувала кореспондент "5 каналу".

"Я би зараз із задоволенням встала, але лікарі мені не дозволяють. Зовсім", – вставати з ліжка Насті забороняють лікарі через травму хребта. Її школярка дістала в ліфті, який раптово обірвався під час руху. Згадує: "На другому-третьому поверсі він почав швидко їхати, прискорився. Потім упав, з таким гуркотом добрячим, і світло згасло. Все. Впав він нижче першого поверху".

"Дівчинка надійшла у стані середньої тяжкості, з травмою грудного та поперекового відділу хребта. Забій хребта. Але в хребті – спинний мозок, який відповідає за роботу внутрішніх органів людини", – пояснює заступник директора Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні Сергій Інюшин.

Інцидент стався у вівторок, 3 квітня, у багатоповерхівці одного з житлових масивів. Підйомник зірвався з висоти п'ятого поверху і провалився у підвал висотки. У компанії з обслуговування ліфтів – заперечують, що підйомник падав.

"Штатна ситуація. Ліфт перепройшов перший поверх і зупинився на рівні 100 мм нижче за підлогу… Зупинилася кабіна на відстані 100 мм від посадкової. Належна відстань – 50 мм. Ну все може бути, може мигнула напруга", – виправдовується керівник підприємства "Майстер ліфт" Анатолій Дубовик.

Чи є "штатною" ситуація, коли падають ліфти з пасажирами – з'ясують правоохоронці. "Чи був ліфт справний, чи ні – буде встановлено в рамках перевірки. І хто може бути винний у цьому, також буде встановлено в рамках розслідування", – запевняє речник поліції області Ганна Старчевська.

Батьки дівчинки позиватимуться до компанії, яка обслуговує ліфти. Вони хочуть покарати винних та відшкодувати матеріальні збитки. А аварійний підйомник правоохоронці знеструмили і опечатали до кінця слідства.

Наталія Світлова, Андрій Ковбаса, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

Попередній матеріал
"Ми не прийшли ремонтувати фасад": у МОЗ прокоментували ініціативу комітету ВР звільнити Супрун
Наступний матеріал
"Доводиться ламати стереотипи": під Харковом почалися масштабні навчання резервістів
Loading...