Котик і рятувальник
Котик і рятувальник 5 канал

У Черкасах презентували благодійний календар із рятувальниками і безпритульними котами

Читайте по-русски
Календарі можна придбати у черкаських зоозахисників

12 фотографій для річного календаря обирали з півтори тисячі знімків. На світлинах надзвичайники та безпритульні коти. Ідею благодійного календаря запозичили в австралійських рятувальників, які з соціальною метою фотографувалися з дикими тваринами.

Черкаські вогнеборці теж знімалися задля благодійності – хочуть допомогти котам знайти свій дім. Рятувальник Богдан Копил хвалить свою кішку Бурьонку і просить обов'язково показати фото тварини, щоб її побачила майбутня родина.

"Мені вже так доповіли, що половина тих котів, із якими проходила фотосесія, їх уже забрали, календарі ще не випущені, може, люди бачили десь фотографію, хтось побачив, продадуть календарі – іншу половину заберуть", – сподівається рятувальник Богдан Копил.

Котофотосесію для календаря провели ще влітку. Три дні фотографи знімкували 12 рятувальників та 36 котів. Коти фотографуватися не хотіли. Замість позування бешкетували на знімальному майданчику, а деякі лащилися і обіймалися зі своїми рятувальниками.

"Вони люблять ласку і любов, тому треба їх погладить за вушком і вони будуть добре себе поводить", – запевняє начальник караулу другої пожежно-рятувальної частини Ігор Соломко.

Уже забрали кота з грудневої сторінки календаря – рудого Міккі. Його побачили на світлинах у соцмережах іще до презентації, відразу після фотосесії. І вже за кілька днів черкаська родина привезла товстуна додому. Добрий кіт швидко завоював любов родини і навіть потоваришував із собакою.

Волонтери шукають домівку для всіх тварин. Їх вакцинують і соціалізують у ветклініках. Але не всім вистачає там місця, бракує і коштів на лікування. Сподіваються, що продаж календарів допоможе знайти гроші.

Календарі можна придбати у черкаських зоозахисників. Кошти від продажу волонтери використають на лікування, стерилізацію та їжу для безпритульних тварин.

Крім того, волонтери хочуть улаштувати масову стерилізацію безпритульних котів у місті. Відповідний проєкт подали до громадського бюджету Черкас.

"Хочемо попросити кошти на стерилізацію 2 тисяч котиків, саме таку кількість нам надіслали анкет із конкретними адресами, кількістю тварин, які там проживають і потребують стерилізації, за нашими підрахунками – то кількість тварин у цілому – близько 5 тисяч", – зауважила зоозахисниця Яна Тябут.

Зоозахисники закликають усіх охочих допомогти вуличним котикам і разом із календарем забрати додому якогось із безпритульних муркотунів.

Яна Лимаренко, В'ячеслав Ромодан, Черкаси, "5 канал"

10 котів, які пошкодували, що зустрілися з ящіркою

Коти vs ящірки
/
Коти vs ящірки
Коти vs ящірки
/
Коти vs ящірки
Коти vs ящірки
/
Коти vs ящірки
Коти vs ящірки
/
Коти vs ящірки
Коти vs ящірки
/
Коти vs ящірки
Коти vs ящірки
/
Коти vs ящірки
Коти vs ящірки
/
Коти vs ящірки
Коти vs ящірки
/
Коти vs ящірки
Коти vs ящірки
/
Коти vs ящірки
Коти vs ящірки
/
Коти vs ящірки

Попередній матеріал
Пошта Бельгії потопає в коробках: через карантин у країні рекордна кількість онлайн-покупок
Наступний матеріал
"Дерево миру і надії": перед будівлею Конгресу у Вашингтоні встановили новорічну ялинку
Loading...

Два тижні без їжі й води: як волонтери рятували котів із квартири померлої бабусі

20 фото, які доводять, що на котів закони фізики не діють

13 котів, які й миті не можуть прожити без своєї людини

20 тварин, які по-справжньому ловлять кайф від сонця

15 випадків, коли хтось хотів собі кота, а отримав хвостате чортеня

15 котів і собак, які зненавидять людей після цього карантину