В армійських корпусах бойовиків різні посади займають приблизно 750 кадрових російських офіцерів – ГУР

Офіцерська вертикаль у "війську бойовиків" – російська

Про таке заявив в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний вечір" представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

На запитання ведучого, скільки у 1-му та 2-му АК в ОРДЛО колаборатнтів і місцевих найманців, а скільки російських кадрових офіцерів, Скібіцький сказав: "Протягом 2017 року конфігурація 1-го і 2-го армійських корпусів, дислокація, розміщення, озброєння і військова техніка значно не змінилася. Тому що, по-перше, це вже сталі позиції, і вони обладнуються в інженерному відношенні, ставляться міни тощо".

Він продовжив: "Що стосується особового складу. Справді, ми відстежуємо тенденцію, коли у 2017 році в другій половині російські батальйонно-тактично і ротно-тактичні групи були виведені з території окупованих районів. Чому це було зроблено – для того, щоб сказати, що "ми не є стороною конфлікту", "наших військових там немає" і, відповідно, всі питання по мирному врегулюванню Україна має вирішувати з так званою "ЛНР" і "ДНР". Але є чітко підтверджена інформація, наприклад те, що за нашими даними, до 750 офіцерів ЗС РФ займають різні посади у 1-му та 2-му армійських корпусах. Починаючи від командувача корпуса, закінчуючи радниками, різного роду інструкторами з підготовки, в тому числі – снайперами та іншими посадами. І це реальні кадрові військовослужбовці Росії".

Він також наголосив: "Офіцерська вертикаль – російська. І наприклад, зараз у травні-червні місяці вже почалася ротація командного складу".

Скібіцький також розповів щодо найманців. За словами представника ГУР, Росія продовжує постачати, як і раніше, гарматне м'ясо з території РФ. "Дуже плідно працюють вербувальні пункти через ділянку кордону з РФ, які не контролює Україна. Постійно заходять не тільки паливно-мастильні матеріали, а й найманці, які безпосередньо виконують завдання в складі 1-го і 2-го армійського корпусу", – сказав Скібіцький.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Черговий доказ "іхтамнєт": у зоні АТО виявили схрон боєприпасів з РФ – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Діти, кинуті напризволяще": як Мін'юст змушує боржників сплачувати аліменти
Наступний матеріал
У ГУР назвали один із факторів, які є причиною загострення на Донбасі

Росія розгорнула на кордоні з Україною нові полки та дивізії – ГУР

На Приазов'ї ворожий снайпер поранив морпіха – бійці АТО проводять "роботу над помилками"

У СБУ заявили, що перевірять діяльність бразильського бойовика Лусваргі в Києві

"Приблизно знаємо, де їхні вогневі точки": боєць ЗСУ розповів, як українська сторона відповідає противнику

"Блукаючий міномет", фанатики на позиції: бійці АТО про ситуацію під Широкиним

"Що в них у голові коїться?": розповіді очевидців обстрілу Троїцького зі 152-мм артилерії