Військовослужбовець ЗСУ
Військовослужбовець ЗСУ Скріншот відео

"Приблизно знаємо, де їхні вогневі точки": боєць ЗСУ розповів, як українська сторона відповідає противнику

За словами військового, ворожі обстріли не відволікають від роботи, бо армійці до них уже звикли

Під акомпанемент ворожих кулеметів українські воїни копають окопи та розширюють свої позиції. Про це військовому телебаченню України розповідають військовослужбовці , які стоять на передовій. Зазначають, що за останній тиждень після перейменування АТО в Операцію об'єднаних сил (ООС) ситуація на території бойових дій "трохи змінилася".

"Таки ворог для себе щось зрозумів, почав лякатися більше. Ми не припиняємо покращувати свої позиції, нарощувати потенціал і ворог це теж помічає, тому намагається постійно заважати. Починають стріляти спочатку з кулеметів, бо відстані такі, що дозволяють прицільно вести обстріл. І закінчується все або прильотами з СПГ ракети, або обстрілами, як було останній раз, вчора вісімдесятим мінометом (82-мм міномет – 5.UA) ворог почав нас накривати", – розповів військовослужбовець Збройних сил Максим.

Боєць зазначив, що ворожі обстріли не відволікають від роботи, бо військові до них уже звикли. Українська сторона теж не зволікає і намагається давати відсіч бойовикам.

"Як тільки починається вогонь – ми одразу доповідаємо вищому командуванню на штаб. Потім приходить відповідь, якими засобами правильніше буде відповісти на вогонь противника. В основному, відповідаємо теж автоматичною зброєю, кулеметами 82, 12,7-мм калібру. Ми вже приблизно знаємо де їхні вогневі точки, і намагаємося їх, як в нас говорять "потушити", – поділився військовик.

За словами Максима, у довгі бої терористи намагаються не вступати, так як відчувають, що в української сторони більше зброї і краще підготовлені та вмотивовані люди.

"Просто шкодять нам нормально працювати", – додав боєць.

Як повідомляв 5.UA, 30 квітня 2018 року розпочалася Операція Об'єднаних сил із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях. Відповідний Указ підписав Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних сил України Петро Порошенко.

Керівництво Об'єднаних сил не прогнозує загострення бойових дій на Донбасі у зв'язку з початком проведення операції. Генерал-лейтенант Сергій Наєв наголосив, що ООС спрямована саме на встановлення миру.

Дивіться також: 

Із артилерії по живому: ворог обстріляв Зайцеве зі 122-мм гармат

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Міноборони розглядають три версії займань в Балаклії
Наступний матеріал
Невдала сесія: у Нікопольській міськраді відбулася стрілянина