Тренування ППО ЗСУ, ЗРК
Тренування ППО ЗСУ, ЗРК 5 канал

"Тунгуски", "Стріли" та "Ігли": як підрозділи ППО ЗСУ проходять масштабні навчання

Читайте по-русски
Саме бійці цієї військової частини днями на передовій збили ворожий безпілотник

"Тунгуски", "Стріли" та "Ігли" – масштабні навчання із залученням зенітно-ракетних комплексів протиповітряної оборони відбуваються на Рівненському полігоні. Там триває бойове злагодження сухопутних військ частин оперативного командування "Захід". Бійці підрозділів ППО вдосконалювали навички ведення вогню із зенітних установок, знищення ворожої авіації та переміщення підрозділів вогневими рубежами під прикриттям зенітних установок.

Бойова техніка протиповітряної оборони висувається на вогневі позиції. Їхнє завдання – прикрити механізовані й танкові підрозділи, які, за легендою навчань, намагається атакувати ворожа авіація.

За лічені хвилини армійці розгортають зенітно-ракетний комплекс Стріла-10 і знищують умовного ворога.

Наступний етап навчань – бойові стрільби з ракетно-гарматного комплексу "Тунгуска" та переносного зенітного комплексу "Ігла", щоб прикрити переміщення підрозділів сухопутних військ, які мають розгорнутися на вогневих рубежах та дати відсіч ворожим атакам.

"Ця техніка застосовується у випадку, якщо противник буде використовувати авіацію. А також виконує завдання по безпілотним апаратам противника, які проводять розвідку чи наводить артилерію на наші об'єкти", – звітує командувач військ ОК "Захід" Олександр Павлюк.

Бойове навчання проводять підрозділи протиповітряної оборони однієї з військових частин оперативного командування "Захід". За виконанням завдання на полігоні стежать на спеціальному екрані.

"Виводиться на екран і показує бойову роботу техніки та людей. Обробляється інформація і передається в певні підрозділи, щоб вони могли провести аналіз бойової стрільби. Якщо щось було не так, щоб вони могли вказати підрозділам на помилки", – пояснює військовослужбовець Дмитро Нос.

Саме бійці цієї військової частини днями на передовій збили ворожий безпілотник. А це – результат таких військових навчань. Після військового злагодження учасники вишколу готуватимуться до повернення в зону Операції Об'єднаних сил.

Олег Ткачук, Рівненська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Вогнеборці перед Великоднем проінспектували храми Львівщини – виявили тисячі порушень
Наступний матеріал
"Проведення аудиту покаже, що ми прозорі": Кривонос розповів, у якому стані оборонні підприємства та в скільки обійдеться аудит
Loading...