Опалення в Україні
Опалення в Україні tva.ua

"Тепловий колапс" у Кам'янському: люди протестують, бо кількасот квартир досі без опалення – включення

Читайте по-русски
На акцію протесту вийшли жителі багатоквартирних будинків одного мікрорайону

Кілька сотень квартир досі без опалення в Кам'янському на Дніпропетровщині. Через холод у помешканнях люди вийшли на акцію протесту. Перекрили одну з центральних вулиць міста. За ситуацією в Кам'янскому стежить кореспондент "5 каналу" Наталка Світлова.

За словами кореспондентки, на акцію протесту вийшли жителі багатоквартирних будинків одного мікрорайону. В їхніх будинках, скаржаться, досі холодно. Торік два мікрорайони влада вирішила перевести на індивідуальне електричне опалення, проте з переобладнанням запізнилася. Потім вирішили підключити квартири до центрального, проте й ці роботи вчасно не виконали. Частина мешканців встановила у квартирах індивідуальне електроопалення, інші так само, як у попередні роки, чекають на появу тепла в централізованій системі опалення.

У підсумку опалення мешканці не мають ніякого.

Мешканка Кам'янського Світлана Плитка каже: "Три доби не було світла. Його вмикають на дві години – є світло. Потім це холоднеча страшенна. Електроопалення не вмикається. Дзвонимо – ведуться ремонтні роботи. В 5-ї вечора немає. Ми поставили, ми заплатили 24 тисячі за опалення. Ми не можемо ним користуватися. Тому що включаємо – вибиває".

Своєю чергою мешканка Кам'янського Наталя Задорожна каже: "Ми стали заручниками в цій ситуації. Тому що люди, які на центральному опаленні, його не отримують. І люди, які поставили опалення. При цьому, у людей, у яких стоять газові котли – вони теж не тягнуть".

Тим часом начальник Кам'янського РЕМ ДТЕК "Дніпровські електромережі" Микола Шумейко каже: "У зв'язку з тим, що переклад під програму індивідуального опалення зайшов у листопаді місяці, термін дуже короткий. За два тижні ми не можемо здійснити розбудову мережі і посилити. На це потрібен час. Багато клієнтів не отримали тепло і вирішили знову включитися в розетки (ред. – вмикати обігрівачі). Це призвело до зростання напруги в мережах. Наші кабелі не були розраховані на такі потужності – і вони погоріли".

Як повідомляв 5.UA, схожа ситуація була в Новому Роздолі на Львівщині, та 21 листопада там нарешті почали опалювальний сезон

Попередній матеріал
В Німеччині з музею вкрали скарби на €1 млрд
Наступний матеріал
Якщо ГПУ не надасть підстав для продовження обмежень щодо Портнова, то Канада зніме з нього санкції – ЗМІ
Loading...