Лікарі з дитиною
Лікарі з дитиною 5 канал

Спершу ледь не вбила рідна мати, а тепер уразив коронавірус: шокуюча історія немовляти з Рівного – сюжет

Читайте по-русски
Микитка нині в інфекційному відділенні міської лікарні

10-місячна дитина підхопила COVID-19 у Рівному. Історія цього хлопчика вже шокувала всю країну в жовтні торік. Тоді його побила матір і залишила самого в кімнаті гуртожитку. Всього у синцях, його перевезли до притулку. А тепер ще й не оминув і коронавірус. Як почувається немовля? Дізнавалися кореспонденти "5 каналу".

У 10 місяців – коронавірус та пневмонія. Микитка нині в інфекційному відділенні міської лікарні. За словами медиків, стан здоров'я дитини – задовільний.

"Має помірні прояви респіраторного характеру, кашель незначний, є дисфункція кишківника. Упродовж однієї доби була температура до 38, зараз уже нормальна", – говорить Надія Сидорук, завідувачка дитячого інфекційного відділення.

Хлопчик – сирота. У місяць дитина пережила жорстокі побої від рідної матері. 19-річна дівчина побила сина за те, що голосно кричав. Немовля врятували сусіди. Відтоді Микитка в обласному будинку дитини. А от його матір зараз судять. Сина вона жодного разу не відвідала.

"Він пісяв тільки кров'ю, все. Відразу ми викликали швидку допомогу і поліцію", – згадують про ці події.

"Було подано позов щодо позбавлення її батьківських прав відносно цієї новонародженої дитини, а також і старшого сина. У березні місяці 2020 року рішення суду щодо позбавлення набуло законної сили", – каже Віктор Марчук, начальник служби у справах дітей Рівненської ОДА.

У місті створили спеціальну комісію, яка розслідуватиме, де саме Микитка підхопив COVID-19. Розглядається дві версії – у притулку чи в обласній дитячій лікарні, де хлопчик лікувався раніше.

"Вогнище зараження встановлюється, всі протиепідемічні заходи у двох закладах проведені", – розповідає Олег Вівсяник, начальник Рівненського обласного управління охорони здоров'я.

З інфікованою дитиною найбільше контактували 14 працівників притулку та 13 дітей. В управлінні охорони здоров'я кажуть: нині ніхто не хворіє. Однак завтра їх усіх протестують.

Слава Станіславська, Влад Кудловський, Рівне, "5 канал"

Попередній матеріал
Обвал будинку в Дрогобичі: потерпілим родинам купили нові квартири – що кажуть люди про нове житло
Наступний матеріал
Затонулий танкер "Делфі" нарешті приберуть: куди його транспортують і за чий кошт – подробиці
Loading...

"Запорука довголіття – здоровий спосіб життя": 95-річна жителька Тернопільщини подолала коронавірус

Коронавірус у Києві: зафіксували 104 нових випадки

Стало відомо, де в Україні виявили найбільше заражених COVID-19 за добу

Закон, що забороняє банкам штрафувати за прострочення платежів, набуває чинності 2 липня

Радбез ООН схвалила резолюцію про глобальне припинення вогню під час пандемії

"Вирвалися" на відпочинок до Туреччини: що кажуть українці про відпустку та які країни планують відвідати – сюжет