БТРи долають смугу перешкод і "палять" по мішенях – як бійці "Азову" тренуються в АТО

На Донеччині бійці полку "Азов" провели навчання задля підтримки військового вишколу. Тренуються подалі від лінії розмежування, але, кажуть, за першої потреби вирушать на захист країни

Бійці "Азову" вправляються у водінні БТР. Як долають перешкоди, журналістам "5 каналу" вдалося побачити зсередини.

На горбистій місцевості БТР розганяється до 40 кілометрів за годину і долає перший бар’єр. Далі – пірнає у протитанковий рів.

Після заїзду з перешкодами Микола ділиться враженнями від керування бойовою машиною.

"Взагалі нічого складного немає – та сама автівка. Тим паче, цей БТР-3Е з коробкою "автомат". Ще й німецький двигун. Їздити на ньому просто казково!" – розповідає військовий Микола.

Попри наявний бойовий досвід, 56-річний боєць із позивним "Прем’єр" тренується не менше за молодших побратимів. На фронт він пішов на початку бойових дій на сході.

"Я вчитель, виховував своїх учнів патріотами. Коли мої учні пішли в АТО, я від них не відстаю", – каже боєць полку "Азов".

"Прем’єр" обороняв Мар’їнку і Красногорівку на Донеччині. Тоді був зенітником, тож основною ціллю для армійця були ворожі безпілотники. Але любов до кермування взяла своє, і тепер чоловік – механік-водій БТР. На полігоні вчиться регулярно.

"Підвищується кваліфікація, навички покращуєш. Потім, дасть Бог, буде можливість – будемо на передовій. Знадобиться обов’язково", – переконаний військовий.

Анастасія Старостенко, Олег Корінний, Донецька область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Як БТР-4Е проходив випробування водою на полігоні "Шикроий лан" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Позиція щодо висилки російських дипломатів розколола Європу – Безсмертний
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": український поет із чорним поясом – Дмитро Лазуткін в ефірі "5 каналу"