Руслан Біланинець, демобілізований боєць
Руслан Біланинець, демобілізований боєць 5 канал

Скандал у Черкасах: чому водій маршрутки не хотів перевозити бійця АТО

У компанії-перевізнику наполягають: коли водій відмовляв демобілізованому, то діяв законно

Руслан Біланинець демонструє відео інциденту, відзняте на мобільний. Колишній боєць батальйону особливого призначення "Січ" розповідає: 15 серпня придбав у касі столичної автостанції пільговий квиток на маршрутку Київ-Черкаси. Натомість водій відмовився везти демобілізованого. Мовляв, на цей рейс уже є два пільгові пасажири.

"Я тебе не повезу. Кажу, а чого? "Бо ти третій, тут уже двоє таких як ти". Сказав, що диспетчер підійде. Підійшов диспетчер, і сказав, що я нікуди не поїду через те, що вже є (пільгові) місця", – розповів демобілізований боєць.

"Я не могла усвідомити, тому що я сиділа і була в шоці. Я взагалі не очікувала на таке ставлення від водія до АТОвця, та й взагалі від людини", – каже подруга бійця Вікторія Устінова.

Зрештою, вдалося досягти компромісу, і Руслан таки поїхав у цьому автобусі за пільговим місцем. Тим часом, у компанії-перевізнику наполягають: коли водій відмовляв демобілізованому, то діяв законно, бо існують квоти на перевезення пільговиків.

"На сьогодні наше товариство перевезло 21 тисячу осіб безкоштовно – за власний рахунок. Ми не отримали жодної гривні", – каже представник компанії перевізника Вікторія Клінт.

"Якщо розділити на 360 днів, то виходить 58 осіб на день. Тому товариство прийняло рішення перевозити в одному автобусі по два учасники АТО", – зазначає перевізник.

Не побачили порушень у цій суперечці й чиновники, які з'ясовували обставини інциденту. "За даною ситуацією можу сказати, що пільговикові, учасникові АТО не було відмовлено у пільговому перевезенні. Йому було запропоновано, оскільки в автобусі вже були два пільгові місця, поїхати іншим автобусом через 30 хвилин", – зазначив старший інспектор управління "Укртрансбезпеки" у Черкаській області Олександр Бичек.

Тим часом, демобілізований боєць тепер має намір позиватися до суду через поведінку водія. "Щоб він хоча би вибачився, як мінімум, а як максимум - я думаю, можливо у нього не вперше таке відбувалося через те, що він дуже такий агресивний. Взагалі не розумію, до чого така агресія", – пояснив учасник АТО.

Юлія Норовкова, Олександр Коваленко, Черкаси, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: У столичній маршрутці вибухнула охолоджувальна система – госпіталізовано вагітну жінку

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Переховувався 3 місяці: у Дніпрі затримали "тітушку" через сутички на 9 травня
Наступний матеріал
"Не з'їм, то хоч понадкушую": в Харкові спекли велетенський 600-кілограмовий коровай
Loading...