Концерт під лікарнею Одеси
Концерт під лікарнею Одеси 5 канал

Шлягери та хвалебні оди: оркестр ВМС влаштував концерт під стінами лікарні в Одесі

Читайте по-русски
Таким чином музиканти подякували медикам, які у посиленому режимі працюють у період карантину

В Одесі оркестр Військово-Морських сил влаштував концерт просто неба під стінами лікарні, у якій приймають хворих на коронавірус.

"Ми не очікували, звичайно, що для нас таке зроблять. Звичайно, важливо, тому що важко працювати в такій атмосфері, й відповідно приємно і дуже важливо, що нас так підтримують", – каже медсестра Юлія Дмитренко.

Таким чином музиканти подякували медикам, які у посиленому режимі працюють у період карантину. Грати розпочали від самого ранку, щоби перед роботою якомога більше співробітників лікарні та пацієнтів побачили чи почули виступ.

"Вони допомагають всім нам, захищають наше суспільство, жертвують своїм життям і нам дуже приємно, що ми можемо якось від себе трошечки підняти їм настрій, і щоб вони знали, що ми завжди з ними, завжди підтримуємо таким способом, хочемо показати, допомогти всім, чим можемо", – наголошує артист військового оркестру ВМС ЗС України Микола Гуменюк.

Грали лише четверо музикантів. Оркестранти вирішили не збиратися усім колективом, щоб дотриматись обмежень і не створювати скупчення.

"Лікарня наша приймає хворих на COVID-19 в першій хвилі, у нас лежати ці люди, тому ця музика не тільки для лікарів, а й для них теж, хороша акція", – вважає генеральний директор КП "Одеський обласний клінічний центр" Вадим Шухтін.

Попередній матеріал
Позачергове засідання ВР: закони про страхування лікарів і масове тестування на COVID-19
Наступний матеріал
У ВР розглядають закон про страхування медиків від COVID-19 – що депутати заявляли перед засіданням
Loading...

Гімн України по-новому: Дзідзьо записує свіжу версію славня із молодіжним симфонічним оркестром

Для чого державі оркестр: чи може класична музика "заробляти на життя", позиціонуючи Україну у світі – "Час: Online"

"Музика – це міст": оркестр Військово-морських сил США та український президентський відіграли концерт – як це було