Чернівці пікет під школою
Чернівці пікет під школою 5 канал

"Школа, де падає стеля": В Йорданешті пікетують місцеву ОДА та не пускають дітей на навчання

Уже 6 років тут не можуть добудувати нову школу

На Буковині майже 150 учнів батьки не пустили на навчання через руйнування школи. Самі батьки вийшли пікетувати Чернівецьку обласну адміністрацію. Про це повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, батьки вимагають убезпечити перебування дітей на заняттях, а також виділення коштів на новий навчальний заклад, який почали зводити шість років тому.

У старій школі у селі Йорданешти місяць тому під час занять завалилася стеля. Частину класів тоді закрили, дітей перевели до інших приміщень, але батьки побоюються подальших руйнувань. "Нам дуже страшно ходити під цими стінами, в їдальні їсти нормально не можемо", - коментує школярка Марія Ніцу.

Мати учениці додає: "У мене страх, що дитина йде до школи і на неї впаде стеля. Що я буду робити? Потріскалися стіни, стеля впала там, де вчиться моя дитина. Їдальня не працює, комп'ютерний клас  так само. Якщо ми будемо знати, що 1 вересня відкриється нова школа, ми залишимо дітей навчатись".

Щоб добудувати нову школу, за підрахунками влади, необхідно 11 мільйонів гривень. Районна влада готова вкласти лише половину від цієї суми.

"Щоб завершити по проекту, потрібно 11 мільйонів. Ми вважаємо, що дещо може зробити сама громада - благоустрій та інше. Ми порахували, що п'ять мільйонів, щоб завершити та запустити школу до 1 вересня, буде достатньо", - каже голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук. 

Як повідомлялося, раніше районні чиновники запевняли, що впораються з оздобленням за два місяці з моменту, як надійдуть гроші. Вони також сподівалися, що новий навчальний рік діти розпочнуть у новому закладі.

Попередній матеріал
"Відставка Гонтаревої – це політичний розмін": екс-заступник голови НБУ прокоментував подію дня
Наступний матеріал
Привіт для СБУ: ведучий 5-го порвав газету "Вєсті" у прямому ефірі
Loading...