Навчання
Навчання 5 канал

Sea Breeze-2021: на Миколаївщині розпочався день українсько-американських авіаційних навчань

Читайте по-русски
Маневри розпочалися 28 червня і триватимуть до 10 липня

Десантувалися з літака, імітували бій та керували винищувачами. На Миколаївщині українська та міжнародна авіації відпрацювали взаємодію у повітрі. Тренування відбуваються в межах масштабних міжнародних навчань Sea Breeze-2021, які розпочалися напередодні в Україні. Про це повідомляє кореспондент "5 каналу" Ольга Дунська. 

Українська та міжнародна авіації відпрацювали взаємодію у повітрі. Вперше участь у навчаннях беруть британські та українські винищувачі, а також безпілотні летальні апарати, які нещодавно отримала Україна. Одна з ключових вправ – десантування на необлаштоване узбережжя, під час якого один з бійців розгорнув у небі синьо-жовтий прапор та вигукнув бойове гасло: "Слава Україні".

Навчання Sea Breeze-2021 розпочалися 28 червня і триватимуть до 10 липня. Цьогоріч вони – наймасштабніші. Беруть участь представники 31-ї країни.

"Ймовірно, в нас буде противник застосовувати на острові Зміїний, Тендрі і в Бесарабському напрямку, очікуємо висадку як повітряного десанту, так і морського, по цій легенді будемо відпрацьовувати всі сили", – зазначив начальник авіаційного синдикату Sea Breeze Анатолій Глиненко.

"Я спостерігав, з яким запалом українські підрозділи виконували показові польоти. Усе це дає нам змогу зрозуміти, що наближаємося до взаємосумісності, ми відпрацювали ці елементи дуже добре", – розповів керівник навчання Sea Breeze від США Стюарт Бауман.

"Наша авіація спільно з авіацією країн-партнерів та інших видів ВМС і складових сил оборони відпрацює спільні дії, щоб потім під час активної фази навчань виконати поставлене завдання", – наголосив керівник навчання Sea Breeze від України Олексій Доскато.

Як повідомляв 5.UA, РФ закликала США відмовитися від участі у спільних з Україною навчаннях Sea Breeze-2021 у Чорному морі.

Ольга Дунська, "5 канал"

Попередній матеріал
"Рідні не стримували сліз": реакція батьків Артема Довбика на переможний гол сина
Наступний матеріал
16 затриманих і наркотики на 110 млн: на Львівщині викрили потужну нарколабораторію
Loading...

У Чорному морі стартують американо-українські навчання "Sea Breeze-2021"

Спорт улітку: як тренуватися у спеку й не нашкодити здоров’ю

РФ закликає США відмовитися від участі у спільних з Україною навчаннях Sea Breeze-2021 у Чорному морі

ВМС відпрацювали висадку десанту на узбережжі Чорного моря – фотогалерея

На Черкащині змагалися бригади швидкої допомоги: які випробування довелося пройти медикам

Рятували пасажирів після аварії гелікоптера: як у Запоріжжі провели масштабні навчання