Рух автівок на українсько-польському кордоні – заблокований
Рух автівок на українсько-польському кордоні – заблокований
Радіо Свобода

Рух автівок на двох пунктах пропуску в бік Польщі заблокований протестувальниками

Люди заблокували рух та обіцяють пропускати лише по одному авто кожні 15 хвилин

Рух автівок на українсько-польському кордоні – заблокований. Кілька десятків людей в суботу, 3 лютого, зібралися на акцію протесту в пунктах пропуску "Рава-Руська" та "Шегині", що на Львівщині. Як передає "Радіо Свобода", близько 15 людей перекрили рух машин перед пунктом пропуску "Шегині", і близько 50 осіб – на пункті пропуску "Рава-Руська".

Люди заблокували рух та обіцяють пропускати лише по одній автівці кожні 15 хвилин. Протестують через нові правила ввезення в Україну товарів із-за кордону.

Такі акції періодично відбуваються від початку січня. Активісти вимагають, щоб були скасовані законодавчі зміни до закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році", згідно з яким за день особа без сплатити мита може перевозити в Україну товару на 50 євро і вагою до 50 кілограмів.

А ввозити товарів на суму до 500 євро без мита можна лише в разі, якщо людина була відсутня в Україні понад добу і в'їжджає до країни не частіше одного разу впродовж 72 годин. За даними митників, через дію цього закону на кордоні з Польщею на 10% зменшився потік транспорту.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Портнов перевіряється прокуратурою щодо окупації Криму
Наступний матеріал
Акція "Свободу архітекторам" у Києві: біля незаконної церкви УПЦ МП посварилися активісти та віряни