Лисичка у зоопарку
Лисичка у зоопарку 5 канал

"Останні рудохвості бранці": єдиний зоопарк у Дніпрі остаточно закрився

10 років вони провели у клітці, і нарешті їх випустять. Утім, не на свободу. Двох лисиць везуть до реабілітаційного центру національного парку

Лисицям поважного віку Максиму й Лізі нове місце проживання шукали більш як рік. Вони поїдуть за тисячу кілометрів – у реабілітаційний центр Галицького національного парку, що на Івано-Франківщині.

За десять років життя у клітці звіринцю хижаки так і не стали ручними. Вони були останніми бранцями Дніпровського зоопарку, який закрили на вимогу зооактивістів.

"Дуже рухливі, бігають постійно. Всі думають, якщо вони бігають – значить голодні. А це не так. Їм даєш поїсти – можуть ненавмисне за палець схопити", – каже завідувачка зоопарку Надія Монастирська.

Сусідні вольєри спорожніли майже рік тому. Лисиці залишають зоопарк останніми.

Розформувати заклад вирішила місцева влада на вимогу волонтерів. "Аби тварини могли знаходитися у максимально найкращих для них умовах", – зазначає волонтер Ганна Гриднева.

Керівниця зоопарку найбільше сумує за ведмедицею, яка вже півроку мешкає у закарпатському центрі "Синевир". Утім, жінка розуміє, що там їй краще.

Для понад півсотні тварин та птахів зоозахисники знайшли притулки. Замість тісних кліток їх розмістили в умовах, наближених до природних.

Двері за останніми мешканцями зоопарку зачинилися. Що буде майже з гектаром землі в рекреаційній зоні – вирішуватимуть уже депутати на сесії міської ради.

Наталя Світлова, Андрій Ковбаса, Дніпро, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Хитрі, мов лиси": Як рудохвоста Аліса стала талісманом українських бійців на передовій – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Гарний вилов": в СБУ розповіли про затриманих диверсантів та шпигунку в НГУ
Наступний матеріал
Побили та пограбували дідусів: у Житомирі затримали крадіїв "з минулим"
Loading...